Współpraca z Mozilla Europe i projektem Mozilla

Każdy może wziąć udział w pracach nad Mozillą. W zależności od tego, czy jesteś osobą fizyczną, reprezentujesz przedsiębiorstwo lub uczelnię wyższą, możesz wspomóc nasze wysiłki na wiele sposobów:

Informacja dla osób prywatnych: zostań członkiem lub wesprzyj nas pieniężnie

Możesz ofiarować niewielką sumę pieniężną i zostać członkiem stowarzyszenia Mozilla Europe. Kiedy się do nas przyłączysz, otrzymasz koszulkę z limitowanej edycji, dostępną wyłącznie dla Członków stowarzyszenia Mozilla Europe.

Jeśli chcesz wspomóc finansowo wysiłki Mozilla Europe i w ten sposób promować rozwój i poszerzać grono użytkowników przeglądarki Mozilla i programów na niej opartych, wyślij czek (w euro) na nasz adres pocztowy:

Mozilla Europe
28 rue Viala
75015 PARIS
FRANCE

Jeśli masz konto w systemie Paypal, możesz z niego skorzystać i ofiarować nieco pieniędzy na rzecz Mozilla Europe.

Zachęcamy także do wsparcia finansowego Fundacji Mozilla, działającej w USA.

Informacja dla przedsiębiorstw i administratorów

Przedsiębiorstwa i administratorzy chcący wesprzeć finansowo prace Mozilla Europe, mogą się z nami kontaktować pod adresem e-mail: corporate-sponsor@mozilla-europe.org.

Informacja dla uczelni wyższych

Wielu studentów wsparło dotychczas projekt Mozilla, zyskując jednocześnie doświadczenie. Mozilla Europe jest zainteresowana współpracą z uniwersytetami, politechnikami i innymi jednostkami edukacyjnymi związanymi z informatyką, by studenci mogli brać udział w projekcie Mozilla podczas studiowania. Nauczyciele akademiccy oraz studenci takich uczelni proszeni są o kontakt pod adresem poczty elektronicznej: academia@mozilla-europe.org

Zespół AviaryPL

Przyłącz się do zespołu AviaryPL. Polski zespół lokalizacyjny czeka na ochotników, którzy pomogą nam lokalizować oprogramowanie Mozilli i serwisy internetowe. Jeśli chcesz się do nas przyłączyć, wyślij e-mail do gandalf@firefox.pl.

Inne sposoby współpracy z projektem Mozilla

Jeśli mówisz po angielsku i chcesz dowiedzieć się o pozostałych sposobach wsparcia projektu Mozilla, w tym o pomocy przy marketingu lub testowaniu naszego oprogramowania, odwiedź witrynę Mozilla.org.