Mozilla:AMO:FoxClocks

Z Aviary.pl wiki
Skocz do: nawigacja, szukaj

Streszczenie

FoxClocks, umieszczając na pasku stanu niewielki zegar, pozwala na wyświetlanie na nim czasu z dowolnych stref czasowych świata lub tylko czasu lokalnego.

Opis

FoxClocks, umieszczając na pasku stanu niewielki zegar, pozwala na wyświetlanie na nim czasu z dowolnych stref czasowych świata lub tylko czasu lokalnego. Można wybrać jeden z zestawów formatów wyświetlania czasu lub utworzyć swój własny. Tworzenie własnych formatów jest bardzo łatwe.

Użytkownik może określić kolor zegara, a nawet zmiany jego koloru o określonej porze, która będzie sygnalizowała, że np. teraz jest właściwa pora na kontakt ze znajomymi z Japonii. Jeśli na pasku stanu znajduje się dużo elementów, można zegar umieścić na pasku narzędzi lub przełączyć w tryb ikony. Zegar będzie się wyświetlał po wskazaniu ikony FoxClocks kursorem myszy.

Lista stref FoxClocks pozwala wirtualnie przeglądać wszystkie strefy czasowe świata wg krajów, regionów lub miast. Aby mieć zawsze prawidłowy czas, wystarczy uaktywnić automatyczną aktualizację bazy danych.

Jeśli użytkownik ma zainstalowane Google Earth, z pomocą FoxClocks może zobaczyć położenie dowolnego miejsca na świecie znajdującego się w bazie danych FoxClocks. Gdzie leży Kuala Lumpur? Wystarczy kliknąć prawym przyciskiem na nazwie i wybrać "Otwórz miejscowość w Google Earth".

FoxClocks jest dostępny w następujących językach: angielskim (brytyjskim i amerykańskim), białoruskim, czeskim, duńskim, francuskim, hiszpańskim, holenderskim, japońskim, koreańskim, mongolskim, niemieckim, polskim, rosyjskim, słowackim, węgierskim, włoskim, tureckim i ukraińskim. Tekst wytłuszczony