Poziom agresji w dyskusjach

Z Aviary.pl wiki
Skocz do: nawigacja, szukaj

Poziom agresji w dyskusjach - jakie działania będą podejmowane

Zgłoszony problem

Na ostatnim spotkaniu dyskutowaliśmy na temat poziomu agresji w dyskusjach w zespole - po przydzieleniu priorytetów okazało, się, że jest to jeden z najpoważniejszych problemów w zespole.

Proszę o nieprzeprowadzanie wycieczek osobistych, wysyłania listów otwartych (które u nas są efektem konfliktów) i innych rzeczy, które kojarzą się bardziej ze słowem "agresja" niż "dyskusja".

Mam wrażenie, że ostatnio się trochę uspokoiło, ale to nie oznacza, że problem znów się nie pojawi. A ja zostałem zobowiązany do podjęcia działań, które to zastopują.


Działania, jakie będą podejmowane

Takim działaniem będzie rozmowa one-on-one ze mną. Jeśli to nie pomoże - skorzystam po raz pierwszy z prawa, jakie przysługuje każdemu w Aviary.pl - żądanie usunięcia osoby z powodu działania szkodzącemu zespołowi: Usuwanie_osób_z_zespołu i sam pierwszy zagłosuję ZA.

Mam nadzieję, że nie będzie to potrzebne.


Jak zgłosić problem

W razie gdyby ktoś dostrzegł problem - którego ja nie widzę - proszę o maila lub info korzystając z formularza: https://rypple.com/hgajewski/pomoc - uwaga, na czas urlopu Huberta link nieaktywny.

Pamiętajcie też, że - jeśli wolicie - zawsze możecie zgłosić się po pomoc do Joanny: https://rypple.com/jmazgaj/feedback

lub Leszka, zamiast do mnie.