Stand-up:2007-08-26

Z Aviary.pl wiki
Skocz do: nawigacja, szukaj

Byte

Zrobione

  • Łatki do bieżących zmian w l10n/pl/calendar

Plany

  • Dalsze łatanie

Malin

Plany

  • Przeszkolić się w korzystaniu z narzędzi potrzebnych do pracy


Marcoos

Zrobione

  • drobiazgi w Liferayu (zostało ok. 155 stringów + QA)
  • bieżące aktualizacje Fx, Tk

Plany

  • dokończyć (wraz z resztą teamu) Liferaya

Pytania

  • Liferay - rozliczany via Computerum? Czy bezpośrednio w Novellu?


Piecu

Zrobione

  • urlop ;)

Plany

  • Stworzenie strony o Tb jak o Sunbirdzie
  • Rozpoczęcie QA
  • Mail z problemami i pytaniami

Pytania

  • Dopiero się pojawią...


Stef

  • bieżące aktualizacje Tb
  • oficjalnie przejąć opiekę nad Tb


Witia

Zrobione

  • Otrzymałem dostęp do strony www.aviary.pl
  • Przejrzałem teksty na powyższej stronie (oprócz tekstów dla prasy i aktualności) - głównie pod kątem interpunkcji i literówek, poprawki wprowadziłem od razu (lista zmian)

Plany

  • Sprawdzić teksty dla prasy i w aktualnościach na www.aviary.pl
  • Sprawdzić teksty na stronach dodatków


Zwierz

Zrobione

  • Bieżące zmiany w l10n/pl/calendar

Pytania i problemy

  • Czy Piecu może już przejąć QA l10n/pl/mail?
chyba miałeś na myśli Stefa. :P (Marcoos)

Plany

Najbliższy tydzień

  • Bieżące zmiany w l10n/pl/calendar
  • Przejrzenie zmian zaproponowanych przez Byte'a

Później

  • QA Bugzilli (jak wszystko będzie gotowe).
  • Kontynuować tworzenie bazy maili prasowych, zaangażować społeczność


Zapis spotkania

[21:00:40] <hubert> dobra, u mnie 21
[21:00:45] <marcoos> u mnie również
[21:00:48] <hubert> zaczynamy?
[21:01:00] <byte> go, go, go
[21:01:00] <marcoos> nie widzę przeszkód :)
[21:01:09] <hubert> byte
[21:01:18] <hubert> odpowiesz mi na pytanie? :)
[21:01:33] <byte> Co to są "zmiany wchodzące"?
[21:02:08] <hubert> to, co wrzucam na serwer mozilli :)
[21:02:09] <staszyk> good to go, komu w drogę, temu kabanos :)
[21:02:18] <hubert> czyli twoja główna działka :)
[21:02:20] <staszyk> nie ma Piotra?
[21:02:26] <hubert> jak widać
[21:02:31] <marcoos> staszyk: nie ma różnych Piotrów
[21:02:42] <byte> hubert: widziałem Twoje FIX ME, ale jeszcze nie sprawdziłem :)
[21:03:06] <hubert> nie o to mi chodzi
[21:04:02] <hubert> http://bonsai-l10n.mozilla.org/cvsquery.cgi?treeid=default&module=all&branch=&branchtype=match&dir=l10n%2Fpl%2Fcalendar%2C+l10n%2Fpl%2Fother-licenses%2Fbranding%2Fsunbird&file=&filetype=match&who=&whotype=match&sortby=Date&hours=2&date=month&mindate=&maxdate=&cvsroot=%2Fl10n
[21:04:23] <hubert> chciałbym, żeby już to przeglądał
[21:04:32] <hubert> tak powiedzmy od 1.08
[21:04:40] <hubert> a fajnie, że łatki robisz
[21:04:43] <byte> Rozumiem, OK.
[21:04:51] <hubert> bo ja akurat nie miałem na to czasu :)
[21:04:56] <hubert> a co do twojego pytania
[21:04:57] <byte> As you wish :)
[21:05:05] <hubert> to "proszę" jest do wywalenia
[21:05:13] <byte> OK, wywalę.
[21:05:29] <hubert> w mozillowatych używamy prostych, szybkich form
[21:05:42] <byte> Żadnego podlizywania się, przyjąłem.
[21:05:42] <hubert> dobra, pytania do byte'a?
[21:06:24] <hubert> głupi windows, nie działa mi lewy klawisz myszy :/
[21:06:41] <hubert> o, już działa :)
[21:06:43] <hubert> nie ma pytań
[21:06:45] <hubert> byte: problemy?
[21:06:55] <byte> Nie napotkałem.
[21:06:58] <hubert> Malin
[21:07:11] <Malin> ktoś mnie musi przeszkolić
[21:07:12] <hubert> robił Ci ktoś już jakieś szkolenie?
[21:07:14] <Malin> nie
[21:07:25] <hubert> hmmm...
[21:07:39] <hubert> to ja Ci podeślę może loga ze szkolenia dla byte'a
[21:07:44] <Malin> dobra
[21:07:52] <hubert> marcoos podeśle szkolenie z cvs-u
[21:07:56] <hubert> marcoos: masz loga?
[21:07:56] <byte> hubert: możesz mi też wysłać?
[21:07:57] <Malin> a jeśli będę miał jakieś pytania, to będę się dopytywał dalej
[21:08:06] <marcoos> na wiki jest
[21:08:20] <hubert> marcoos: gdzie?
[21:09:11] <marcoos> nie pamietam :P
[21:09:13] <hubert> pytania do Malina?
[21:09:35] <hubert> Malin: jakbyśmy zapomnieli Ci przesłać/powiedzieć gdzie to jest do wtorku - to alarmuj, ok?
[21:09:39] <Malin> ok
[21:09:48] <byte> A, Hubert, pytanie: Sunbird 0.7 wychodzi we wrześniu?
[21:10:12] <hubert> nie wiem czy wychodzi, ale jakoś niedługo jest mrożenie
[21:10:17] <hubert> że się tak wyrażę
[21:10:20] <byte> OK, dzięki.
[21:10:38] <hubert> nie ma pytań do Malina
[21:10:43] <byte> Nie ma.
[21:10:53] <hubert> a tak w ogóle: nie wiem czy wszyscy wiedzą
[21:10:59] <hubert> Malin to nasz nowy kolega ;)
[21:11:03] <Malin> :-)
[21:11:10] <hubert> odpowiedzialny za QA SeaMonkey
[21:11:27] <hubert> dobra
[21:11:28] <hubert> marcoos
[21:11:30] <marcoos> ej
[21:11:35] <marcoos> jak seamonkey, to na co mu cvs?
[21:11:56] <hubert> SM przecież będzie w CVS
[21:12:02] <marcoos> no wlasnie, _bedzie_
[21:12:15] <hubert> de już jest
[21:12:23] <marcoos> de jest testowo, bo to KaiRo robi
[21:12:27] <hubert> fakt, lepiej żeby miał na świeżo
[21:12:43] <marcoos> a do tego czasu, to pewnie i tak juz hg bedzie, a nie cvs :P
[21:12:44] <hubert> to cvs przesuniemy w czasie
[21:12:58] <hubert> hg?
[21:13:19] <marcoos> no tak, nie slyszales? :)
[21:13:22] <hubert> nie
[21:13:30] <hubert> ostatnio nawet w Sb nie wiem co się dzieje
[21:14:03] <hubert> marcoos: zaczynaj, szkoda czasu :)
[21:14:13] <hubert> chcesz coś dodać?
[21:14:18] <hubert> pytania do marcoosa?
[21:14:27] <marcoos> nie mam nic do dodania ponad to, co jest na wiki...
[21:14:36] <hubert> szkoda, że Wojciecha nie ma
[21:14:47] <staszyk> zapytam Wojciecha o rozliczenie liferay
[21:14:48] <hubert> staszyk: masz odpowiedź dla marcoosa?
[21:14:51] <hubert> super
[21:14:56] <marcoos> ok
[21:15:04] <hubert> no to dalej
[21:15:14] <staszyk> wydaje mi się, że jakby co, to uda nam się załatwić to bezposrednio z novellem
[21:15:23] <hubert> Stef
[21:15:24] <marcoos> ok, fajnie :)
[21:15:43] <Stef> hubert?
[21:15:46] <hubert> Stef: problemy?
[21:15:49] <hubert> pytania do Stefa?
[21:15:58] <staszyk> marcoos: aha, i jeszcze jakbys mogl mi podeslac totalnie nieskromna liczbe stringow, ktore zrobiles.
[21:16:08] <hubert> ja mam pytanie
[21:16:14] <staszyk> po prostu sie juz zgubilem :-)
[21:16:17] <marcoos> ok, postaram sie
[21:16:21] <staszyk> tnx
[21:16:22] <hubert> Stef: mógłbyś pogadać z Piecem
[21:16:25] <marcoos> hubert: o hg: http://www.selenic.com/mercurial/wiki/
[21:16:30] <hubert> czy może już ode mnie przejąć QA
[21:16:45] <Stef> mogę
[21:17:00] <hubert> bo jak na razie to robię QA wszystkiego co jest w l10n/pl
[21:17:03] <hubert> a nie chcę :P
[21:17:04] <hubert> super
[21:17:12] <hubert> inne pytania do Stefa?
[21:17:33] <hubert> ok, Witia
[21:17:38] <marcoos> ja mam
[21:17:55] <marcoos> dlaczego tinderbox tb jest czerwony? :D
[21:18:17] =-= Mode #aviarypl +oooo byte hubert Malin staszyk by marcoos
[21:18:18] =-= Mode #aviarypl +oo Stef Witia by marcoos
[21:18:47] <Stef> ponieważ dopier dziś mam dostęp do sieci
[21:18:56] <marcoos> to nie jest zlosliwosc, tylko np. chcialbym wiedziec, czy nie masz problemu np. z cvs add, bo tego nie cwiczylismy chyba jeszcze ;)
[21:19:08] <hubert> l10n/pl/mail/chrome/messenger/tabmail.dtd' doesn't exist
[21:19:24] <Stef> wiem, raczej nie mam
[21:19:51] <marcoos> o, przy okazji - ten tebmail.dtd ma stringi ze starego tabbrowser.dtd, wiec tlumaczenia sa gotowe, trzeba tylko je poskladac do nowego pliku
[21:19:57] <Stef> rano powinien być zielony
[21:20:10] <Stef> fajnie :)
[21:20:12] <marcoos> bo oni genialnie wymyslili, ze <tabbrowser> to nie jest fajny tag w xulu i go wycofuja
[21:20:21] <marcoos> i odtad kazda aplikacja bedzie to samodzielnie implementowac
[21:20:28] <marcoos> %-)
[21:20:38] <hubert> możemy dalej?
[21:21:04] <hubert> Witia: problemy?
[21:21:05] <hubert> pytania do Witii?
[21:21:11] <Witia> Czy powinieniem coś jeszcze robić, że zgłoszoną łatką http://bugs.aviary.pl/show_bug.cgi?id=1161, czy czekać tylko, aż zostanie wprowadzone to na stronę?
[21:21:33] <marcoos> nie, ktos to powinien wrzucic po prostu
[21:21:55] <marcoos> ktos = { ja, gandalf, staszyk }
[21:21:58] <marcoos> :)
[21:22:16] <hubert> Witia: męczyć marcoosa :P
[21:22:19] -->| shooya (shooya@moz-782F6E79.neoplus.adsl.tpnet.pl) has joined #aviarypl
[21:22:21] <staszyk> ja to mogę jutro zrobić
[21:22:26] <hubert> hej shooya
[21:22:27] <staszyk> rano
[21:22:28] <hubert> witamy
[21:22:34] <staszyk> męczyć można też mnie, śmiało
[21:22:35] <shooya> czesc wszystkim
[21:22:40] <staszyk> hej shooya !
[21:22:48] <hubert> shooya, zaraz Cię pomęczymy :P
[21:22:52] <byte> Witam.
[21:22:58] <hubert> pytania do Witii?
[21:23:12] <shooya> czekam :)
[21:23:15] <hubert> aha, przeglądałem te zmiany na www.aviary.pl
[21:23:18] <hubert> wyglądają ok
[21:23:21] <marcoos> chyba ze sie nie naklada ten patch...
[21:24:27] <hubert> shooya: słyszałem, że trochę robisz :)
[21:24:34] <hubert> to może wpisz się: http://wiki.aviary.pl/Stand-up:
[21:24:39] <hubert> a zaraz do Ciebie dojdziemy
[21:25:04] <hubert> dobra, teraz ja
[21:25:14] <hubert> marcoos: nie miałem na myśli Stefa
[21:25:20] <hubert> QA miał robić Piecu, nie Stef
[21:25:41] <Stef> ??
[21:25:49] <marcoos> no tak
[21:25:52] <marcoos> fucktycznie :)
[21:26:06] <hubert> Stef: tak
[21:26:16] <hubert> bo ja nie chcę tego robić
[21:26:20] <marcoos> jakos nie zauwazylem slowka 'qa'
[21:26:23] <hubert> mam za dużo na głowie
[21:26:29] <shooya> hubert: no troszeczke sie rozpedzilem ostatnio :)
[21:27:29] <hubert> pytania do mnie?
[21:27:47] <hubert> to ja mam
[21:27:51] <byte> Nie mam, pamiętaj o wysłaniu loga :)
[21:27:57] <hubert> staszyk: jak tam Flock :P
[21:28:19] <staszyk> hubert, ten patch mogę wrzucić tak? r+ i wwszystko OK?
[21:28:37] <staszyk> (mozeu/pl)
[21:28:38] <hubert> jaki patch?
[21:28:42] <hubert> nie
[21:28:50] <hubert> jest zły
[21:28:57] <staszyk> ok
[21:29:09] <hubert> nie ma pytań do mnie
[21:29:17] <hubert> staszyk
[21:29:19] <staszyk> a będzie dobry?
[21:29:29] <hubert> staszyk: pytaj Witii :)
[21:29:57] <staszyk> nie pisałem do nich :(
[21:30:26] <staszyk> Witia: poprawisz bug 1161 tak, bym mogl wrzucic patch do svn?
[21:30:39] <hubert> staszyk: wiem, jestem piwo w plecy ;)
[21:30:42] <staszyk> tj. nie w tej chwili rzecz jasna :-)
[21:30:57] <hubert> staszyk: nie ma nic na wiki, chcesz coś powiedzieć?
[21:31:19] <Witia> Nie wiedziałem, że coś nie jest w porządku.
[21:31:59] <staszyk> nic wlasciwie nie zrobilem aviarowego w tym tygodniu. odezwal sie do mnie pewien portal, o tym pozniej, pomoglem nieco nikdo przy opensuse, ale nieduzo. Liferaya nawet nie ruszlyem
[21:32:03] <staszyk> nie mialem czasu.
[21:32:36] <staszyk> napisal do mnie wagla z pytaniem, czy bylibysmy zainteresowani tlumaczeniem dokumentow w3c o wai i accessibility
[21:32:44] <staszyk> sa na to jakies srodki
[21:32:47] <staszyk> nie odpowiedzialem jeszcze
[21:33:05] <marcoos> kolejny portal :D
[21:33:11] <hubert> zanim odpowiesz, może ustalmy czy ktoś z nas chce się tym zająć :)
[21:33:12] <staszyk> nie, ten sam portal :-)
[21:33:18] <Malin> tymi dokumentami się chyba jakiś czas temu quiris bawił
[21:33:20] <marcoos> jeden z tych samych? :)
[21:33:26] <marcoos> ok, ja sie na w3c pisze jakby co
[21:33:27] <staszyk> hubert: jasne, dlatego o tym tu mowie
[21:33:35] <staszyk> ja pewnie nie bede mial czasu
[21:33:36] <hubert> kto jest chętny?
[21:33:37] <staszyk> ew. QA
[21:33:48] <staszyk> nie wiem ile tego, za ileani na kiedy
[21:33:59] <Stef> +Stef
[21:34:04] <staszyk> i nie jestem w stanie tego prowadzic
[21:34:06] <hubert> jest chętny :)
[21:34:14] <staszyk> czyli 2 osoby na razie?
[21:34:21] <hubert> dwie?
[21:34:23] <Malin> ja nie, swojej pracy mam wystarczająco dużo
[21:34:24] <byte> Może ja :)
[21:34:26] <staszyk> mysle ze Wociech rowniez bylby zaintersowany
[21:34:31] <marcoos> jak wspomnialem wyzej, ja jestem
[21:34:32] <hubert> aha
[21:34:38] <hubert> o bomba
[21:34:49] <hubert> 4 osoby byłyby chętne
[21:35:01] <staszyk> kto jest czwarta?
[21:35:07] <marcoos> kurde
[21:35:10] <staszyk> aha, juz widze
[21:35:11] <hubert> Wojciech, marcoos, byte, Stef
[21:35:12] <staszyk> sorry
[21:35:14] <staszyk> jasne
[21:35:24] <hubert> przynajmniej na razie są 3
[21:35:35] <staszyk> marcoos, czy wzialbys na siebie koordynacje tego?
[21:35:49] <hubert> właśnie miałem o to kogoś zapytać
[21:35:58] <marcoos> ciezko mi w tej chwili powiedziec :/
[21:36:10] <marcoos> ale wstepnie tak
[21:36:53] <staszyk> ok, odpisze vagli z cc do Ciebie
[21:36:58] <marcoos> to by byla robota dla (brrr) rzadu? :P
[21:37:00] <staszyk> i do zespolu
[21:37:02] <hubert> to ja proponuję tak: staszyk odpisz, że od nas wstępnie marcoos by to koordynował, a ewentualnie jakby marcoos nie mógł to da znać :)
[21:37:03] <staszyk> nie
[21:37:17] <staszyk> jakas fundacja, nie pamiatam teraz
[21:37:21] <marcoos> bo kiedys śp. mnii mialo to koordynowac
[21:37:29] <staszyk> mswia nawet
[21:37:31] <staszyk> ale im nie wyszlo
[21:38:01] <marcoos> no, mswia przejelo ostatnie "i" z "mnii" :)
[21:38:10] <byte> Coś mgliście pamieta, że kiedyś ze Staszykiem coś przy tym grzebaliśmy. Lata temu nazad.
[21:38:18] <hubert> dobra, staszyk coś jeszcze?
[21:38:23] <hubert> pytania do staszyka?
[21:38:34] <hubert> bo czas upływa ;)
[21:38:47] <staszyk> ja juz nic
[21:38:59] <hubert> shooya: co tam porabiasz? :)
[21:39:04] <shooya> ja czekam na tortury :)
[21:39:16] <hubert> nie wpisałeś nic na wiki jeszcze
[21:39:18] <hubert> to mów tutaj
[21:39:28] <shooya> a co ja tam mam wpisac wlasciwie?
[21:39:37] <hubert> to co inni
[21:39:56] <hubert> tu jest opis jak to działa: http://wiki.aviary.pl/Kategoria:Stand-up
[21:40:03] <hubert> a tymczasem
[21:40:11] <hubert> co robiłeś w ost. tyg.?
[21:40:26] <shooya> opensuse, a co mialem robic ? :)
[21:40:46] <shooya> dokumenty nasa? :)
[21:40:48] <staszyk> hubert: shooya na razie pomaga (czyt. robi połowę :-) przy opensuse 10.3
[21:40:50] <hubert> tak jak marcoos fx, a ja sb :)
[21:41:03] <hubert> aha
[21:41:05] <hubert> dobra
[21:41:25] <hubert> ma ktoś jeszcze coś do dodania?
[21:41:34] <hubert> bo jak nie to proponuję kończyć
[21:41:42] <marcoos> mialo być coś na 'dwójce'...
[21:41:56] <staszyk> tak, ja bym chcial na chwile
[21:42:23] <hubert> tak?
[21:43:03] <hubert> Piecu ma być za pół min
[21:43:12] <shooya> (i nic sie nie dowiedzialem...)
[21:43:23] -->| Piecu (opera@moz-632271A.broadband.pl) has joined #aviarypl
[21:43:33] <hubert> shooya: a masz jakieś pytania?
[21:43:34] <Piecu> dzien dobry panstwu
[21:43:39] <byte> Bry.
[21:43:39] <Malin> cześć
[21:43:41] <hubert> Piecu: pytanie do Ciebie
[21:43:42] <marcoos> hej Piecu 
[21:43:48] <hubert> możesz już przejąć ode mnie QA Tb?
[21:43:58] <shooya> dzien dobry czesc i czolem :)
[21:44:35] <hubert> Piecu?
[21:44:36] <Piecu> tak, mysle, ze mozemy sprobowac
[21:44:45] <Piecu> jestem juz po urlopie, wiec powinienem byc dostepny
[21:45:06] <shooya> hubert: no staszek cos mnie pytal, czy jestem zainteresowany wspolpraca przy firefoksie, to i jestem
[21:45:25] <hubert> Piecu: wszystko do 17.08 było sprawdzane
[21:45:30] <hubert> możesz zaczać od 18.08
[21:45:42] <hubert> staszyk: o co chodzi?
[21:46:06] <staszyk> zaprosilem Piotra, bo bardzo podobal mi sie jego wklad przy opensuse
[21:46:18] <staszyk> mialem nadzieje, ze porozmawiamy o tym, co dalej
[21:46:30] <Piecu> hubert: ok, jutro na to spojrze i wysle pytania mailem do ciebie. moze tak byc?
[21:46:38] <hubert> może być
[21:46:53] <hubert> Piecu http://wiki.aviary.pl/Stand-up:
[21:46:55] <staszyk> szczerze mowiac, na razie potrzebujemy glownie osob przy naszeych innych projektach, openssue i gnome
[21:47:32] <hubert> staszyk: ale co miałby robić shooya przy fx?
[21:47:41] <Malin> ja zobaczę, ile będzie pracy przy SeaMonkey, jeśli nie będzie tego zbyt duże, to mogę coś przy gnome pomóc
[21:47:55] <staszyk> nie, ja mowilem o aviary jako calym zespole AFAIR
[21:48:00] <hubert> Malin: super :)
[21:48:11] <hubert> aha
[21:48:22] <shooya> hmm, to moze ja zle zrozumialem
[21:48:49] <hubert> no właśnie shooya, jak się sprawdzisz w tym opensuse to może będziemy mieli dla Ciebie jakąś propozycję :)
[21:48:57] <Piecu> cos mam tam zrobic?
[21:48:59] <staszyk> shooya, czy  Ty mialbys ochote dalej pracowac nad opensuse? bo na raie w aviary to sa od tego tylko dwie osoby: wadim i ja. i mamy coraz mniej czasu
[21:49:11] <hubert> Piecu: to przykład z dziś
[21:49:19] <hubert> wpisywać się :)
[21:49:28] <shooya> no tak, chce dalej robic opensuse
[21:49:40] <hubert> Piecu: tu masz info http://wiki.aviary.pl/Kategoria:Stand-up
[21:49:47] <shooya> ale chyba juz ta wersja zostala zakonczona...
[21:50:09] <shooya> slowem - mam czas i moge potlumaczyc cos innego
[21:50:20] <shooya> czekam na propozycje, bo pojde na wodke :)
[21:50:22] <hubert> Piecu: każdy wpisuje co robił/albo że nic nie robił ;) i wtedy wiemy co się dzieje
[21:50:30] <Piecu> ok, rozumiem
[21:50:45] <hubert> a i jak Cię nie ma na stand-upie
[21:50:53] <hubert> to z wiki możesz się dowiedzieć co się dzieje
[21:50:59] <hubert> Piecu: pytania?
[21:51:15] <Piecu> dzisiaj nie
[21:51:20] <Piecu> jutro powinno sie cos urodzic
[21:51:29] <hubert> shooya: staszyk przekaże Ci instrukcje, ok?
[21:51:39] <shooya> ok
[21:51:40] <hubert> (jak się projekt skończy)
[21:51:45] <hubert> super
[21:51:48] <hubert> możemy kończyć?
[21:52:00] <staszyk> shooya: napisze Ci w mejlu wszystk oo opensuse, skad brac informacje itd. 
[21:52:01] <byte> Możemy. Malin, wrzucisz loga na wiki?
[21:52:04] <Malin> ok
[21:52:09] <hubert> super
[21:52:09] <hubert> dziękuję
[21:52:10] <staszyk> a moze moglibysmy jakos niedlugo sprint zorganizowac?
[21:52:14] <byte> Dzięki.
[21:52:15] <marcoos> imho mozemy konczyc
[21:52:20] <marcoos> staszyk: sprint mdc?
[21:52:22] <marcoos> czy jakis inny?
[21:52:28] <staszyk> mhm
[21:52:30] <shooya> staszyk: ok, dzieki
[21:52:31] <staszyk> mdc
[21:52:40] <hubert> trzeba Ptaka ściągnąć
[21:52:40] <marcoos> przydaloby sie
[21:52:44] <marcoos> no wlasnie
[21:52:48] <marcoos> na nast. stendap
[21:52:52] <staszyk> pytalem ludzi, ktorym wyslalem tszerty i odpowadali, ze pasowalby im sprint na 3-4 tygodnie
[21:53:00] <marcoos> trzeba mu chyba osobiscie zaproszenie na stendap wyslac, heheh
[21:53:10] <staszyk> wiec mysle ze po 8 tygodniach to juz czas :-)
[21:53:16] <marcoos> a mamy fanty?
[21:53:24] <hubert> marcoos: wyślesz?
[21:53:28] <staszyk> marcoos: mozemy miec co chcesz :)
[21:53:30] <marcoos> ptakowi? tak
[21:53:40] <marcoos> staszyk: macbooki dla kazdego
[21:53:41] <marcoos> :P
[21:53:44] <Malin> :D
[21:53:49] <hubert> dobra, a możemy pogadać o tym przy następnej okazji?
[21:53:58] <marcoos> tak, oczywiscie
[21:54:04] <marcoos> bez ptaka gadka o sprincie nie ma sensu
[21:54:09] <hubert> właśnie
[21:54:12] <hubert> czas kończyć
[21:54:23] <staszyk> ok
[21:54:29] <Malin> dobra, to ja wklejam loga na wiki
[21:54:34] <marcoos> ok
[21:54:37] <staszyk> super
[21:54:53] <Piecu> to zdazylem w ostatniej chwili :)