Stand-up:2008-09-29

Z Aviary.pl wiki
Skocz do: nawigacja, szukaj

Adrianer

Zrobione

  • wydanie Sm 1.1.12 PL

W trakcie

  • zintegrowanie sprawdzonej przez Malina ChatZilli
  • tlumaczenie Sm 2.0a2pre
  • wydanie Sm 1.1.12 PL dla Mac OS X
  • sporo spraw dotyczacych Silme

Plany

  • napisac TLT od zera w Pythonie i w oparciu o Silme

Falka

Zrobione

  • różne flockowate
    • tłumaczenie – trunk/Jailbird
    • walka z błędami
    • upomniałam się o strony do tłumaczenia

Plany

  • różne flockowate (zwłaszcza ubić wszystkie krowy)
  • zacząć testować Jailbirda i dać znać na team w sprawie QA (wersja pod Windows już dostępna, ale z mailem czekam na wszystkie OSy)

Pytania

Czy podczas spotkania w Krakowie całą sobotę mamy zapchaną? Próbuję się umówić ze znajomymi i nie jestem pewna, czy tylko niedziela wchodzi w rachubę.

Gandalf

Zrobione

  • Tłumaczenie OpenSUSE 11.1
  • Przygotowanie kilku skryptow dla Silme. M.in.. skrypt mapujacy jedna strukture na druga (.jar na source structure, fx1.0 structure na 3.1 structure) oraz 3way-merge (en-us1.0, en-us3.1, pl2.0 -> pl3.1)
  • Aliasy pocztowe prawie dzialaja bug 1837

W trakcie

  • Silme prawie gotowe do mergowania do trunka
  • Community Wiki prawie na community.mozilla.org
  • Community Sites prawie gotowe do wydania
  • Community Theme poszedl po rundzie feedbacku z powrotem na warstat

Plany

  • W ramach prac nad Community Sites zaktualizowac nasze Wordpress do 2.7, MediaWiki do najnowszego i zobaczyc ile to roboty z ta poczta na gmaila (choc nadal jestem przeciwny)
  • Zmolestowac Adrianera i Stefa zeby sie zgodzili na wprowadzenie PEP08 do Silme
  • Wydac stabilne Silme


Hubert

Zrobione

  • Sprawdzone browser/toolkit en-US (do Fri Sep 26 06:00:33 CEST 2008) - pl (do 2008-09-27 00:12 +0200)
  • Aktualizacja pl/calendar (do Tue Sep 23 21:00:10 2008 +0200) - uczę się Mercuriala (jeszcze nic nie zepsułem ;-))
  • Zgłoszony bug do browser/toolkit
  • Kilka maili w sprawie rozwiązania buga 451810
  • Aktualizacja strony wiki Mozilla Sunbird
  • W sprawie kolacji w sobotę 11.10: proszę wypełnić (wcześniej poprosić o dostęp) dokument lub odesłać załącznik, który wysłałem mailem

Pytania i problemy

  • Wciąż czekam na stworzenie i aktualizację stron wiki projektów
  • Proszę o aktualizację Matriksa przed spotkaniem - to ma związek z zapotrzebowaniem na nowych ludzi

Plany

  • Dalsze rzeczy, związane z naszym spotkaniem, w tym agenda i tematy do rozmowy
  • Rekrutacja - reorganizacja ogłoszeń - chciałbym na naszej stronie publikować ogłoszenia o rekrutacji
  • Propozycje mające na celu usprawnienie zarządzania naszą grupą (później)

Joasia

Zrobione i plan

  • wróciłam i mogę wrócić do działania, więc będzie ciąg dalszy GNOME no i jeśli ktoś potrzebuje pomocy to być może znajdę dodatkowy czas.


Marcoos

Zrobione

  • relnotes Fx 2.0.0.17, 3.0.2 (3.0.3 zrobił Staszek)
  • relnotes Tb 2.0.0.17
  • bieżące w l10n-central (Fx, toolkit)

Plany

  • założyć sobie net w nowym mieszkaniu (teraz wiszę na gprs)

Pytania

  • brak

Nikdo

Zrobione

  • przejrzane błędy NIM

Plany

  • gnome poogarniać, obgadać plany na 2.26
  • NIM


shooya

Zrobione

  • tłumaczenia openSUSE 11.1

Plany

  • testowanie openSUSE 11.1

stef

  • laguję.. :(
  • tb b1
  • qa fl
  • silme
  • gazella
  • w planach:
    • ustalić co z l10n lightninga
    • dokończyć wikistronę tb
    • gazella, firebug
    • qa lightninga odłożone do czasu pojawienia się jako część tb
    • może help sm
    • spisać tematy które do poruszenia na spotkaniu i ew wysłać wprowadzenie na team

Teo

Zrobione

  • Nic

Plany

  • W końcu ożenić syna - to już 04.10

Pytania

  • Kto ma kontakt z osobami tłumaczącymi GIMP-a?

TomaszD

Zrobione

  • Drobne poprawki przed wydaniem GNOME 2.24

Plany i pytania

  • Brak, cholernie zajęty

Witia

Zrobione

  • Bieżące zmiany na AMO

Plany

  • AMO - skończyć dawniejsze pomysły zmian
  • Przekonać się do nowego MDC i wrócić do tłumaczenia

Wojciech

Zrobione

  • Nic.

Plany

  • Brak

Przepraszam Was bardzo, ale z przyczyn zawodowych i pozazawodowych muszę powstrzymać się od działalności charytatywnej jeszcze na co najmniej tydzień. Możliwe, że nie będę mógł być na stand-upie, choć postaram się. Obiecuję poprawę w przyszłym tygodniu.

Prywata - prośba o poradę

Zamierzam nabyć laptop ("powystawowy"), prawdziwy IBM ThinkPad T60 (nie Lenovo!). Procesor Intel Core Duo T2300 2 x 1,66 GHz, grafika Intel GMA 950, 15,4" - 1 280 x 800 px. Czy warto? Nowe wyglądają atrakcyjnie, ale nie mają wyposażenia np. w porty. No i ich współpraca z Linuksem jest często wątpliwa. Będę wdzięczny za wszelkie rady i wskazówki.

--Joasia 18:47, 29 wrz 2008 (PDT) nie jestem ekspertem ale na codzień w pracy korzystam z T61p (z Ubuntu) - jeśli są cokolwiek podobne to mogę parę rzeczy spróbować wyjaśnić.

--Nikdo 18:58, 29 wrz 2008 (PDT) lenovo produkuje ThinkPady już jakichś 3 lat (mój 2 letni ma jeszcze logo IBM, ale jest robiony przez lenovo) i nie wiem czy taki T60 z panoramiczną matrycą mógł się jeszcze uchować ;-) ale ogólnie to byłbym za o ile cena dobra :-) nie wiem czy na tym GMA da się XGLe odpalać, ale poza tym nie powinno być problemów... - najlepiej sprawdzić dokładnie komponenty (głównie chodzi o kartę wifi/etc - reszta pewno działa)

Zaryk

Zrobione

  • review GNOME

Pytania i problemy

  • najchętniej poprosiłbym o przesunięcie głosowania, mam nieustabilizowaną sytuację osobistą i nie znajduję za dużo czasu dla GNOME. Wydaje mi się jednak, że zrobiłem dla GNOME wystarczająco wiele, by odpowiednie osoby wyrobiły sobie opinię na mój temat. Kiedy głosowanie?

Plany

  • Poprawić jak najwięcej przed wydaniem GNOME 2.24.1

Zapis spotkania

(21:00:04)  hubert:  adriank|away FLK gandalf Joasia stef Teo TomaszD Witia Zaryk - zaczynamy 
(21:00:09)  #  hubert sets mode +o Zaryk on #aviarypl 
(21:00:18)  gandalf:  ja jestem na confcallu, wlacze sie za 5 min 
(21:00:21)  #  You are now marked as Away. 
(21:00:21)  #  You are now marked as Away. 
(21:00:27)  hubert:  adriank|away sobie gdzie poszedł 
(21:00:29)  hubert:  to FLK 
(21:00:35)  FLK:  jestem 
(21:00:38)  hubert:  ok gandalf: wpisz się :) 
(21:00:46)  FLK:  i nie mam więcej pytań :) 
(21:00:56)  hubert:  FLK: sobotę odradzam :) 
(21:01:00)  hubert:  Wii! 
(21:01:04)  #  User shooya joined channel #aviarypl 
(21:01:07)  hubert:  pytania do Falki? 
(21:01:12)  #  hubert sets mode +o shooya on #aviarypl 
(21:01:16)  hubert:  shooya: wpisz się 
(21:01:26)  FLK:  o, jak będzie Wii, to mam pytanie: ile jest kontrolerów? ;) 
(21:01:37)  shooya:  wlasnie to robie 
(21:01:44)  hubert:  FLK: 2 
(21:01:55)  FLK:  to ja jeszcze swoje wezmę, żeby było zabawniej :) 
(21:01:57)  hubert:  + Adrianer w Mountain View 
(21:01:57)  #  User nikdo joined channel #aviarypl 
(21:02:01)  #  You are now marked as Online. 
(21:02:01)  #  You are now marked as Op. 
(21:02:11)  #  hubert sets mode +o nikdo on #aviarypl 
(21:02:17)  hubert:  nie ma pytań do Falki 
(21:02:23)  hubert:  gandalf będzie za chwilę 
(21:02:25)  hubert:  to ja 
(21:02:28)  #  User Wojciech joined channel #aviarypl 
(21:02:31)  hubert:  więc poza tym co na wiki 
(21:02:34)  #  hubert sets mode +o Wojciech on #aviarypl 
(21:02:40)  Wojciech:  Dobry wieczór! 
(21:02:45)  Wojciech:  JESTEM! 
(21:02:49)  hubert:  to na zaproszenie nikt z forum mozillowego nie odpowiedział 
(21:02:58)  hubert:  może zaproszenie było źle napisane 
(21:03:07)  hubert:  w każdym razie - chyba nie będzie nikogo 
(21:03:10)  hubert:  druga rzecz 
(21:03:16)  hubert:  http://spreadsheets.google.com/pub?key=pC4O5ukCPzF3ndTIlVzJVAA 
(21:03:26)  hubert:  proszę edytować - wcześniej poprosić o dostęp 
(21:03:38)  hubert:  albo wypełnić załącznik, który Wam wysłałem 
(21:03:42)  hubert:  (jak komu wygodnie) 
(21:03:46)  hubert:  przypominam 
(21:03:50)  #  User marcoos joined channel #aviarypl 
(21:03:50)  #  ChanServ sets mode +o marcoos on #aviarypl 
(21:03:58)  marcoos:  witam :) 
(21:04:03)  FLK:  re :) 
(21:04:05)  hubert:  napojów i alkoholu nie wliczamy do kosztów 
(21:04:12)  hubert:  tylko jedzenie 
(21:04:16)  hubert:  hej marcoos 
(21:04:25)  hubert:  pytania do mnie? 
(21:04:31)  marcoos:  ja jedzenie okresle jutro z pracy, jakby co 
(21:04:41)  marcoos:  nie bede wchodzil na takie strony z gprsa :P 
(21:04:47)  hubert:  spoko: termin - 8.10.2008 
(21:05:04)  hubert:  to jest po to, by było szybciej 
(21:05:15)  hubert:  inaczej przy tylu osobach czekanie to nawet 45 min 
(21:05:54)  hubert:  i "nie ma limitów" znaczy, że może być jedzenie za 50 zł 
(21:05:59)  hubert:  a może być i za 150  
(21:06:05)  hubert:  jak ktoś tyle zje ;) 
(21:06:25)  hubert:  kolacja wieczorkiem 
(21:06:26)  hubert:  ok 19 
(21:06:31)  hubert:  koło 14 zjemy pizzę 
(21:06:36)  hubert:  rano śniadanie 
(21:06:41)  hubert:  pytania? 
(21:06:53)  marcoos:  ja mam :P 
(21:07:01)  marcoos:  moge byc pierwszy na standupie? 
(21:07:09)  marcoos:  z wyjatkowych przyczyn (gprs)? :P 
(21:07:15)  hubert:  jasne 
(21:07:20)  hubert:  Twoja kolej 
(21:07:26)  hubert:  pytania do marcoosa? 
(21:07:28)  marcoos:  ok, wiec wpisalem sie na wiki 
(21:07:32)  marcoos:  pytania? :) 
(21:08:06)  marcoos:  nie ma 
(21:08:07)  marcoos:  to ja lece :) 
(21:08:09)  marcoos:  dobranoc :) 
(21:08:15)  stef:  branoc 
(21:08:16)  hubert:  dobranoc :) 
(21:08:18)  Joasia:  dobranoc 
(21:08:25)  #  marcoos has left the chat (Quit: "Client exited" ). 
(21:09:13)  hubert:  to Joasia 
(21:09:38)  Joasia:  to co na wiki, czyli wrocilam i jestem 
(21:09:38)  hubert:  Joasia: będziesz z nami na spotkaniu online, jak Adrianer? 
(21:09:56)  Joasia:  hubert: nie posiadam kamery, wiec moge jedynie ogladac 
(21:10:20)  Joasia:  wracajac do gnome to nie wiem co z moim pieknym rozkrzaczonym mailem, bo nie doczekal sie odzewu? 
(21:10:23)  hubert:  zadowolimy się dźwiękiem (skype) 
(21:10:37)  hubert:  Joasia -> nikdo 
(21:10:40)  Joasia:  wiec wlasciwie to ja sie w tej chwili prosze o cos do zrobienia ;) 
(21:10:53)  Joasia:  nikdo:  :) 
(21:11:03)  hubert:  Joasia: pogadaj z nikdo po stand-upie :) 
(21:11:10)  Joasia:  ok 
(21:11:17)  hubert:  inne pytania? 
(21:11:20)  nikdo:  Joasia: będę odpowiadał :-) 
(21:11:24)  Joasia:  ode mnie brak :) 
(21:11:26)  nikdo:  przepraszam :-) 
(21:11:40)  nikdo:  mam zaznaczone :-) 
(21:11:43)  Wojciech:  Joasia: przy GWO jest sporo do zrobienia, a ja nie mam czasu 
(21:11:56)  Joasia:  Wojciech: to tez po standupie, ok? 
(21:12:00)  nikdo:  btw: jakby ktoś chciał się jeszcze wypowiedzieć to zapraszam 
(21:12:28)  hubert:  ok, lećmy dalej 
(21:12:31)  Wojciech:  nikdo: w jakiej sprawie? 
(21:12:31)  hubert:  shooya 
(21:12:54)  nikdo:  Wojciech: uwagi nt. procesu tłumaczeń gnome 2.24 
(21:12:55)  shooya:  czy ma ktos moze gg albo inne namiary poza mailem na piotra krakowiaka? 
(21:13:05)  hubert nie ma 
(21:13:32)  hubert:  shooya: Tobie się chyba okres próbny skończył 
(21:13:49)  shooya:  chyba prawie na pewno, to juz ustalilismy tydzien temu 
(21:14:17)  hubert:  shooya: Twój opiekun na razie nie zgłosił buga i Cię nie ocenił 
(21:14:44)  Wojciech bardzo przerpasza za zaległości... 
(21:14:45)  hubert:  przynajmniej ja o tym nic nie wiem 
(21:14:51)  shooya:  hubert: podobno zajety ostatnio :) 
(21:14:58)  Wojciech:  a mam zgłaszać buga, że jest OK? 
(21:15:05)  hubert:  inne pytania do? 
(21:15:11)  hubert:  Wojciech: http://wiki.aviary.pl/Przyjmowanie_nowych_os%C3%B3b 
(21:15:16)  hubert:  pkt 4. 
(21:15:20)  Wojciech:  to biurokracja gorsza niż w CK Galicji ;-) 
(21:15:43)  hubert:  biurokracja na życzenie zespołu ;) 
(21:16:04)  hubert:  lecimy dalej 
(21:16:05)  hubert:  stef 
(21:16:33)  hubert:  stef: co takiego się ruszyło z gazellą? 
(21:16:59)  stef:  poza tym co na wiki, to tylko pytanko czy mój dzisiejszy mail o poczcie doszedł 
(21:17:01)  hubert:  bo widzę, że coś wpisałęś 
(21:17:10)  hubert:  mail o poczcie? 
(21:17:18)  hubert:  a jest 
(21:18:05)  stef:  k, a z gazellą? W zasadzie niewiele, powoli kleję ze sobą rozszerzenia - żeby ruszyć muszę się rozmówić chyba z gandalfem 
(21:18:05)  Wojciech:  hubert: zajmę się tym po środzie... 
(21:18:16)  hubert:  ok 
(21:18:28)  hubert:  stef: w sprawie poczty: gadaj z gandalfem 
(21:19:02)  hubert:  nie widzę pytań 
(21:19:02)  hubert:  to dalej 
(21:19:04)  hubert:  Teo 
(21:19:14)  Teo:  ktoś zna odpowiedź na moje pytanie? 
(21:19:17)  hubert:  Teo: może nikdo wie 
(21:19:22)  stef:  Wolałem posłać na team, żeby później nie było zdziwienia jak coś zostanie wyłączone. 
(21:19:38)  nikdo:  ja mam kontakt 
(21:19:40)  hubert:  stef: to z gandalfem i Wojciechem :) 
(21:19:53)  gandalf:  re 
(21:19:55)  hubert:  inne pytania do/od Teo? 
(21:20:09)  Teo:  ja nie mam więcej pytań 
(21:20:10)  gandalf:  juz jestem :) 
(21:20:11)  Wojciech:  moment 
(21:20:18)  nikdo:  a jak kukniesz do .po, to też znajdziesz ;-) 
(21:20:20)  hubert:  gandalf: wpisz się 
(21:20:33)  gandalf:  juz lece 
(21:20:35)  Wojciech:  Teo: ja tylko zgłaszałem bugi do GIMPa, za co zresztą zostałem skarcony 
(21:21:25)  hubert:  Wojciech, Teo, nikdo: ustalcie ze sobą, co z tym gimpem :) 
(21:21:27)  hubert:  inne pytania? 
(21:21:40)  Teo:  tak jest 
(21:21:44)  hubert:  ;) 
(21:21:52)  hubert:  TomaszD 
(21:21:53)  Wojciech:  skarcenie polegao na sugestii, że nalezy wpisać -  
(21:22:03)  Wojciech:  "nieprzetłumaczone opcje w GIMPIe, 
(21:22:03)  gandalf:  pytanie techniczne. Czy G jest za F czy przed? 
(21:22:16)  TomaszD:  ode mnie nic 
(21:22:19)  Wojciech:  a jak wiecie, kłóci się to z moim sposobem działania ;-) 
(21:22:20)  TomaszD:  wpisałem się 
(21:22:21)  hubert:  gandalf: za :D 
(21:22:23)  gandalf:  chyba za 
(21:22:24)  gandalf:  ok 
(21:22:45)  hubert:  Witia 
(21:22:55)  Witia:  Nie mam pytań 
(21:23:22)  hubert:  Wojciech 
(21:23:43)  Wojciech:  przepraszam za zanik działaności, ale  
(21:23:52)  Wojciech:  mam b. dużo rzeczy na głowie 
(21:24:05)  Wojciech:  i szczyt sinusoidy w pracy - 
(21:24:20)  Wojciech:  dlatego komuniści uważali, że gospodarka planowa jest lepsza :-D 
(21:24:38)  hubert:  pytania do Wojciecha? 
(21:24:48)  shooya:  tak 
(21:24:58)  shooya:  co dokladnie potrzeba pilnie zrobic w GWO? 
(21:25:14)  Wojciech:  przedyskutować terminy oczekujące - ? 
(21:25:19)  Wojciech:  z tym znaczkiem 
(21:25:40)  shooya:  jasne 
(21:25:49)  Wojciech:  pomyśleć nad stronami ogólnymi, tak żeby można je upublicznić 
(21:26:23)  hubert:  Witia: zamiast pisać w komentarzu na temat patcha - ustaw flagę na r+ lub r- ;) 
(21:26:26)  Wojciech:  przybyło oczekujących, bo nikt nie wpisuje takich rzeczy jak "processor" czy "menu",  
(21:26:36)  Wojciech:  lecz wszyscy rzucają jakimiś dziwolągami 
(21:26:57)  hubert:  inne pytania do Wojciecha? 
(21:27:07)  Wojciech:  a ja nie czuję się niekiedy na siłach, żeby je zatwuierdzić 
(21:27:14)  #  adriank|away is now known as adriank 
(21:27:15)  Witia:  hubert: ok, będę pamiętał na przyszłość 
(21:27:23)  hubert:  Witia: :) 
(21:27:25)  gandalf:  wpisany 
(21:27:27)  hubert:  Zaryk 
(21:27:34)  #  adriank is now Online. 
(21:27:34)  #  adriank is now Op. 
(21:27:36)  Zaryk:  Kiedy głosowanie? 
(21:27:38)  adriank:  ?me wrocil 
(21:28:11)  Zaryk:  Co z rozstrzygnięciem kwestii terminologii torrentowej? 
(21:28:13)  hubert:  Zaryk: jak najszybciej 
(21:28:20)  hubert:  pogadaj ze swoim opiekunem 
(21:28:33)  hubert:  Zaryk -> nikdo (torrenty) 
(21:28:45)  gandalf:  Wojciech: czy moge odzyskac moje haslo do slownika? ostatnio pracuje nad OpenSUSE 11.1 i mam duzo motywacji do GWO a zgubilem haslo :( 
(21:28:51)  nikdo:  ?? 
(21:28:57)  hubert:  Zaryk, nikdo: jest bug 
(21:28:59)  Wojciech:  gandalf: zrobi się 
(21:29:04)  hubert:  Zaryk prosił już o to kilka razy 
(21:29:12)  hubert:  czeka na zatwierdzenie 
(21:29:17)  hubert:  pogadajcie o tym offline 
(21:29:48)  Zaryk:  już gadamy :) 
(21:30:01)  hubert:  wszyscy coś się boją tego głosowania w sprawie przyjęcia ;) 
(21:30:10)  hubert:  adriank 
(21:30:26)  adriank:  mam pytanie: 
(21:30:46)  adriank:  dlaczego bugzilla wrzucila mnie na liste ignorowanych i nie dostaje zadnego bugspamu wiecej...? 
(21:30:59)  adriank:  ...ani review-requestow... 
(21:31:10)  hubert:  adriank: http://bugs.aviary.pl/show_bug.cgi?id=1894 ;) 
(21:31:40)  adriank:  hmmm 
(21:31:52)  hubert:  http://bugs.aviary.pl/show_bug.cgi?id=1856 
(21:31:55)  gandalf mumbles something about fcking gmail 
(21:32:22)  gandalf:  heej, wpisalem sie. ma ktos cos do mnie? :) 
(21:32:23)  hubert:  inne pytania? 
(21:32:28)  adriank:  brak 
(21:32:30)  hubert:  bo został gandalf 
(21:32:35)  hubert:  no to gandalf 
(21:32:44)  gandalf wychodzi na srodek 
(21:32:45)  hubert:  gandalf: popraw aliasy :) 
(21:32:47)  gandalf:  dzindbry 
(21:32:52)  hubert:  bry bry 
(21:33:02)  gandalf:  hubert: czekam na calosciowy feedback co jest nie tak 
(21:33:17)  hubert:  rekrutacja jest źle 
(21:33:21)  hubert:  reszta chyba działa 
(21:34:01)  hubert:  ja na koniec ma pytanie: kto będzie z osobą towarzyszącą? 
(21:34:12)  hubert:  bo muszę rezerwację miejsca w restauracji zrobić 
(21:34:16)  gandalf:  woa! 
(21:34:21)  hubert:  i przypominam o tym: http://spreadsheets.google.com/pub?key=pC4O5ukCPzF3ndTIlVzJVAA 
(21:34:21)  gandalf:  przepraszam, ze sie wtrace 
(21:34:22)  gandalf:  ale 
(21:34:23)  gandalf:  ... 
(21:34:29)  Wojciech - zdecydowanie 
(21:34:29)  gandalf:  obama wlasnie wygral wybory 
(21:34:34)  hubert:  ? 
(21:34:36)  adriank:  how? 
(21:34:48)  hubert:  cholera 
(21:34:50)  stef:  na białorusi? 
(21:34:51)  gandalf:  http://money.cnn.com/2008/09/29/news/economy/bailout/index.htm?cnn=yes 
(21:34:55)  gandalf:  stef: prawie ;) 
(21:35:02)  hubert:  wpisałem gandalf.pl zamiast gazeta.pl ;) 
(21:35:05)  gandalf:  kongres uwalil bailout 
(21:35:07)  gandalf:  hubert: :D 
(21:35:29)  hubert:  nikt nie będzie z osobą towarzyszącą? 
(21:35:43)  Wojciech będzie 
(21:36:41)  hubert:  Wojciech: to dla osoby towarzyszącej dopisz całkiem osobny wybór z menu 
(21:36:52)  hubert:  niestety będzie musiała zapłacić :( 
(21:36:53)  Wojciech:  Bogusia chętnie pozna żeńską część Aviary.pl 
(21:37:04)  hubert:  taki warunek postawiła MozEu 
(21:37:29)  bot2:  webwatch - Heise Online: Szefowa fundacji Mozilla broni zbierania danych o użytkownikach 
(21:37:35)  Wojciech:  nie ma problemu, jakoś przeżyjemy (podzielimy się moją porcją) :-P\ 
(21:37:40)  hubert:  ok 
(21:37:43)  hubert:  kończymy