Stand-up:2010-07-12

Z Aviary.pl wiki
Skocz do: nawigacja, szukaj

Adrianer

Zrobione

  • bylem w Whistler - i juz wrocilem

Plany

  • przedzierac sie przez krowy
  • dokonczyc tlumaczenie helpa
  • napisac TLT od zera w Pythonie i w oparciu o Silme
  • przygotowac strone www.mozillapl.org/start
  • przygotowac opis SeaMonkey dla browsehappy.pl

Pytania i/lub problemy

  • do 21 lipca, ze wzgledu na sesje egzaminacyjna, bede sie w bardzo ograniczonym stopniu zajmowal sprawami Aviary.pl


AsiaN

Zrobione

  • Kilka ciągów z StudentReps

Plany

  • Dalsze tłumaczenie StudentReps
  • AMO 5.11.5

Pytania i/lub problemy

  • Wiadomo już, gdzie odbędzie się najbliższe spotkanie robocze? Proponuję 3miasto i okolice :)
  • Za tydzień będę na Jezioraku i jeszcze nie wiem czy będę miała internet, więc może mnie nie być na następnym SU.


Barbra

Zrobione

  • Niestety nie udało mi się na nic wygospodarować czasu.

Plany

  • Wygospodarować na coś czas.

Pytania i/lub problemy

  • Brak czasu ;).


Hakon

Zrobione

  • Bugzilla 3.4.6 - testy, testy, testy i poprawki kodu.

Plany

  • Bugzilla 3.4.6

Pytania i/lub problemy

  • Brak.


Hubert

Zrobione

  • Mozilla Summit 2010
  • Rozmawiałem z Williamem w sprawie naszego spotkania i stowarzyszenia (będzie dobrze)

Plany

  • Zerknąć na rzeczy z listy
  • Ustalić jak to w końcu z tym Flockiem jest
  • Wysłać do Mozilli prośbę w wsparcie przy rejestracji stowarzyszenia

Pytania i/lub problemy

  • Kto może zabrać projektor na spotkanie (raczej nie będzie go na wyposażeniu wybranego obiektu)?
    • Prawdopodobnie tak --teo 17:34, 12 lip 2010 (PDT)


Joasia

Zrobione

  • Mozilla Summit

Plany

  • Odespać


stef

Zrobione

  • tłumaczenie tb
  • trochę błędów i poprawek

Pytania, prośby i problemy

  • Piecu: mógłbyś uzupełnić na stronie wiki tb co testujesz?


Teo

Zrobione

  • QA AMO 5.11.4
  • QA patchy do Bugzilli 3.61 i 3.46
  • Załatwiłem gadżety dla GmbH

Plany

  • AMO 5.11.5

Pytania i/lub problemy

  • Brak


Witia

Zrobione

  • Tłumaczenie SUMO

Plany

  • SUMO


Zapis spotkania

[21:00:02] <hubert> zaczynamy
[21:00:04] <hubert> AsiaN
[21:00:19] <AsiaN> nie mam pytań
[21:00:36] <hubert> Hakon
[21:00:39] <Hakon> ndd
[21:00:56] <hubert> teraz ja
[21:01:06] <hubert> gadałem z Williamem
[21:01:21] <Teo> nddto juz wiemy :)
[21:01:24] <hubert> i nie powinno być problemu
[21:01:48] <hubert> formularz odnośnie tej kwoty potrzebnej do rejestracji wyślę dziś lub jutro
[21:02:00] <hubert> pytania?
[21:02:08] <Teo> kiedy może byc kasa na stowarzyszenie?
[21:02:27] <hubert> wszystko zależy od szybkości podejmowania decyzji
[21:02:33] <hubert> Tristan musi to zatwierdzić
[21:02:37] <Teo> rozważam dwa warianty
[21:02:44] <hubert> a to może trwać
[21:02:56] <Teo> rejestracja bez zgody na działalność gospodarczą
[21:03:27] <Teo> a działaność gospodarcza później, jak będzie kasa
[21:03:42] <hubert> zależy ile chcemy czekać
[21:03:54] <hubert> to potrwa parę tygodni
[21:04:07] <Teo> w takiej sytucji nie ma co czekać
[21:04:43] <Teo> hubert: kontakt po standupie na priv
[21:04:47] <hubert> napisz może maila na stowarzyszenie@
[21:04:50] <hubert> z propozycjami
[21:04:59] <hubert> stas się nie wpisał
[21:05:01] <hubert> stef się wpisał
[21:05:12] <hubert> i ma coś do Pieca, ale jego znów nie ma...
[21:05:19] <hubert> Teo
[21:05:23] <Teo> ndd
[21:05:48] <hubert> załatwiłeś gadżety?
[21:05:55] <Teo> tak
[21:05:57] <hubert> te, które Gandalf załatwiał? :)
[21:06:06] <Teo> i nawet dzisiaj wysłałem
[21:06:09] Dołącz adriank has joined this channel (adriank@F0367D56.EB2B27EA.7C745675.IP).
[21:06:27] <Teo> tak, te, bo sie wku....em
[21:06:29] <hubert> adriank: wpisz się, masz minutę
[21:06:35] <hubert> :D
[21:06:37] <hubert> Witia
[21:06:53] <Witia> Nie mam spraw
[21:07:16] <hubert> bardzo ważne: http://wiki.aviary.pl/Spotkanie:2010-10-01
[21:07:24] <hubert> zostało 52 minuty z hakiem
[21:07:43] <adriank> hubert: zapomniales dodac "Good luck" ;)
[21:07:54] <Teo> ale ci co sa, to są wpisani :)
[21:08:00] <hubert> Good luck
[21:09:06] <Teo> hakon: nie wpisałeś sie na spotkanie
[21:09:15] Dołącz barbra has joined this channel (barbra@moz-1E13120B.cable.net-inotel.pl).
[21:09:30] <Hakon> teo: no nie wpisalem
[21:09:43] <barbra> czesc, przepraszam za spoznienie
[21:09:48] <Teo> no to na co czekasz? :)
[21:10:03] * adriank wpisal sie
[21:10:09] <hubert> barbra, jeszcze nie skończyliśmy, możesz się wpisać
[21:10:10] <hubert> tylko szybko
[21:10:12] <hubert> adriank
[21:10:17] <adriank> ndd
[21:11:03] <hubert> ktoś ma jakieś pytania?
[21:11:07] <AsiaN> jeszcze nic nie wiadomo gdzie odbędzie się październikowe spotkanie?
[21:11:22] <hubert> AsiaN: nie wiadomo
[21:11:28] <AsiaN> ok
[21:11:51] <hubert> ale mało osób się zapowiada, więc dużo łatwiej będzie coś fajnego znaleźć
[21:11:58] <Teo> ważne, że będzie kasa :)
[21:12:20] <hubert> barbra
[21:12:24] <hubert> co z tym wpisem?
[21:12:29] <barbra> poszedl wlasnie
[21:12:46] <hubert> widzę
[21:12:58] <barbra> nie mam sie czym pochwalic :/
[21:13:02] <hubert> przypominam raz jeszcze: http://wiki.aviary.pl/Spotkanie:2010-10-01 (zostało 47 minut)
[21:13:10] <hubert> ktoś ma do kogoś jeszcze jakieś pytania?
[21:13:36] <hubert> kończymy