Stand-up:2011-06-06

Z Aviary.pl wiki
Skocz do: nawigacja, szukaj

AsiaN

Zrobione

  • Tłumaczenie, sprawdzanie i poprawianie AMO cd.

Plany

  • Jeszcze trochę AMO i paru dniowy urlop z rodzinką

Pytania i/lub problemy

  • ...

Falka

Zrobione

  • trochę bugów Sm

Plany

  • walczyć z czasem i zaległościami

Pytania i/lub problemy

  • na jakiej zasadzie działają urlopy? zaczęłam rozważać zrobienie sobie przerwy
  • nie będzie mnie na stand-upie


GmbH

Plany

  • VPS MozillaPL.org, SUMO

Pytania i/lub problemy

  • Ze względu na sprawy osobiste nie mam czasu do końca czerwca

Hakon

Zrobione

  • Bugzilla 3.4.11, 3.6.5, 4.0.1
  • Bugzilla 4.1.2+

Plany

  • Bugzilla 3.4.12, 3.6.6, 4.0.2
  • Dokończyć i przekazać Bz 4.1.2+ do Kasi, gdy tylko da znać, że ma czas się tym zająć
  • Bugzilla 4.2 - Podręcznik użytkownika
  • bugzilla.pl

Pytania i/lub problemy

  • Kasia milczy...

Hubert

Zrobione

  • Urlop, prawie skończyłem pisać (na blogu) o pobycie w Portugalii

Plany

  • Urlop do 23 września

Pytania i/lub problemy

  • Brak

Joasia

Zrobione

  • wysłałam ocenę Basi na team
  • ankieta w sprawie wrześniowego spotkania - wyniki właśnie poszły na team
  • uzupełniłam kilka rzeczy na naszej stronie (uaktualniłam kategorie przy kilku postach, uzupełniłam FAQ o informację związaną z polityką używania znaków Mozilli)
  • pingnęłam Asię Słowik, bo nagle zniknęła
  • wysłałam maila w sprawie zdjęć, Stef swoje wrzucił, bardzo dziękuję w imieniu Huberta :D

Plany

  • rekrutacja (mam zaległe dwa review!!)
  • Barbarze się skończył okres próbny - głosowanie rozpoczniemy 13 czerwca
  • post-spotkaniowe taski (widziałam w relacji moje imie przy paru punktach..)
  • zrobić coś z novellowymi mailami stasia
  • zajmować się zaległymi bugami
  • popatrzeć jeszcze w wiki Rekrutacyjne
  • może jakiś raport dot. odzewu z uczelni - muszę pomyśleć
  • ruszyć dupsko w sprawie GNOME
  • ankieta w sprawie spotkania we wrześniu

Pytania i/lub problemy

  • gandalf krowa 1135
  • co z tymi aktualizacjami naszych serwisów?

Marcoos

Zrobione

  • bieżące w l10n-central

Plany

  • monitorować prace i ew. pomóc Sarze przy pluginchecku
  • przedłużyć domenę mozilla.org.pl

Pytania i/lub problemy

  • mało czasu

Piecu

Zrobione

  • QA Tb do 2011-06-06 18:09 +0200
  • Na bieżąco maile aviarowe

Plany

  • Weryfikować dalej błędy w polskim Tb
  • Mam sporo zaległości w mailach okołomozillowych, jakoś tak się ostatnio nie składa :/

Pytania i/lub problemy

  • Powoli zaczynam mieć trochę więcej czasu
  • Raczej mnie dzisiaj nie będzie

PiotrDrag

Zrobione

  • W GNOME nie dzieje się nic.

Plany

  • ...

Pytania i/lub problemy

  • nope

Sara

Zrobione

  • ostatnie poprawki do kampanii reklamowej

Plany

  • plugincheck

Pytania i/lub problemy

  • mniej czasu ze względu na sesję

stef

Witia

Zrobione

  • Sprawdzone bieżące zmiany w mozilla-central
  • Trochę spraw z AMO
  • Sprawdzanie lokalizacji Fx Mobile

Plany

  • Bieżące mozilla-central, AMO
  • Aktualizować na SUMO artykuły dotyczące Fx Mobile

Zapis spotkania

(12:00:05) Joasia: zaczynamy
(12:00:11) Joasia: dzis troche pusto :)
(12:00:19) Joasia: asia sie wpisala, falka wpisana, to samo gmbh, hubert..
(12:00:20) TomaszD_ [tom@B7007F43.DB46F0F7.F58CE5CF.IP] entered the room.
(12:00:30) AsiaN [von@moz-376AFA12.dip.t-dialin.net] entered the room.
(12:00:33) Joasia: Hakon: prosimy :)
(12:00:42) Hakon: ndd
(12:00:47) Joasia: pytania do Hakona?
(12:00:51) TomaszD left the room (quit: Ping timeout).
(12:01:00) mode (+o AsiaN) by marcoos
(12:01:05) mode (-o AsiaN) by marcoos
(12:01:07) Joasia: to teraz ja
(12:01:11) Joasia: nic do dodania poza tym co na wiki
(12:01:14) Joasia: jakies pytania?
(12:01:17) mode (+o AsiaN) by marcoos
(12:01:23) mode (+o Hakon) by marcoos
(12:01:25) Joasia: a, za niecaly miesiac bede pic ze stasiem
(12:01:36) Joasia: ale to jest off the record :P
(12:01:37) marcoos: zdrowie Stasia!
(12:01:47) Joasia: :)
(12:01:50) Hakon: Joasia: spotkanie wrzesniowe?
(12:02:08) Joasia: Hakon: tak?
(12:02:32) Joasia: Hakon: tzn jesli pytasz o mnie i o stasia to to jest mini spotkanie lipcowe
(12:02:39) Hakon: Joasia: co wyniklo z ankiety?
(12:02:51) Joasia: Hakon: a, to poszlo mailem na team kilkanascie minut temu
(12:02:58) Joasia: Hakon: powinienes miec wyniki
(12:03:01) Joasia: w mailach
(12:03:12) Hakon: Joasia: jeszcze nie mam tego maila
(12:03:15) mode (+o TomaszD_) by Joasia
(12:03:17) Joasia: nieladnie
(12:03:36) Joasia: Hakon: pewnie dojdzie. poszlo o :41
(12:03:41) Joasia: czyli 20min temu
(12:04:11) Joasia: marcoos
(12:04:16) marcoos: ndd
(12:04:20) Joasia: pytania do marcoosa?
(12:04:51) Joasia: Pieca nie ma
(12:04:52) Joasia: PiotrDrag
(12:04:58) PiotrDrag: ndd
(12:05:13) Joasia: pytania do Piotra?
(12:05:36) Joasia: Sara
(12:05:42) Sara: ndd
(12:06:07) Joasia: pytania do Sary?
(12:06:18) MateuszK [mateusz_ka@moz-C69D40D2.neoplus.adsl.tpnet.pl] entered the room.
(12:06:32) Joasia: stas sie nie wpisal
(12:06:38) Joasia: stef sie wpisal, ale go nie ma
(12:06:41) Joasia: TomaszD_ tez sie nie wpisal
(12:06:49) Joasia: Witia
(12:07:00) Witia: Nie mam pytań.
(12:07:04) Joasia: pytania do Witii?
(12:07:15) Joasia: AsiaN
(12:07:23) AsiaN: Ndd
(12:07:29) Joasia: pytania do Asi?
(12:07:42) Joasia: o kims zapomnialam?
(12:07:46) Joasia: ktos chcialby cos dodac?
(12:08:02) Joasia: konczymy