Stand-up:2013-06-03

Z Aviary.pl wiki
Skocz do: nawigacja, szukaj

Adrianer

Zrobione

  • nic...

Plany

  • uaktualnianie helpa Sm
  • napisać TLT od zera w Pythonie i w oparciu o Silme

Pytania i/lub problemy

  • tymczasowy brak czasu na cokolwiek... :(

Gandalf

Zrobione

  • nic

Plany

  • wydac l20n 1.0 - to troche mnie zajmuje teraz
  • pomagac gdzie moge :)

Pytania i/lub problemy

  • jesli ktos ma cos z czym moge pomoc to chetnie!

Hakon

Zrobione/Plany

  • Bugzilla 4.4, 4.2.6

Pytania i/lub problemy

  • Brak czasu, nie będzie mnie na stand-up

Hubert

Zrobione

  • Firefox OS Engagement Camp

Plany

  • Rzeczy związane z Firefox OS
  • QA Lightninga

Pytania i/lub problemy

  • Mało czasu do końca czerwca.

Joasia

Zrobione

  • wszystko zwiazane z FX OS
  • przelew z paypala na moje konto, powinien lada dzien byc
  • jedno HR'owe ;)

Plany

  • FX OS
  • Bugzilla, bo sie nie udalo
  • cokolwiek los przyniesie :D

Marcoos

Zrobione

  • nic

Plany

  • aktualizacja central

Pytania i/lub problemy

  • brak

Piecu

Zrobione

  • FxOS Launch Camp w Kartagenie c.d.
  • Drobne tłumaczenia rzeczy związanych z FxOS
  • FxOS Workshop
  • Jakieś drobne inne z FxOS
  • Zgłosiłem się na working day FxOS do Madrytu

Plany

  • FxOS ‒ przejrzeć wiszące bugi, tłumaczenia jakichś marketingowych rzeczy
  • Tb ‒ muszę nadrobić w końcu
  • Spotkanie FxOS Core Team

Sara

Zrobione

  • wróciłam z Kolumbii
  • jakieś drobne bieżące sprawy

Pytania i/lub problemy

  • rozchorowałam się trochę i sesja nadciąga, więc jakoś czasu mniej niż zwykle

stef

Zrobione

  • popływałem sobie kajakiem (pod wodą :))
  • bieżące tłumaczenia
  • sign-offy cal_aurora i tb_aurora
  • Keony doczekały się aktualizacji z naszą lokalizacją :)
  • Ten, który wielokrotnie miał już sobie odpuścić, po raz kolejny się uaktywnił… :(

Plany

  • ...

Pytania i/lub problemy

Witia

Zrobione

  • Tłumaczenie i korekta Marketplace
  • Korekty tekstów dla Lewisa
  • Udział w App Workshop
  • Korespondencja na różne tematy

Plany

  • Korekta Marketplace
  • Sprawdzanie zmian w repozytoriach

Zapis spotkania

[21:00:05] <Piecu> zaczynamy
[21:00:07] <Piecu> adriank
[21:00:27] <adriank> ndd
[21:01:04] <Piecu> gandalf: wpisz się
[21:01:11] <Piecu> Hakon się wpisał
[21:01:17] <Piecu> hubert
[21:01:18] <hubert> ndd
[21:01:30] <Piecu> pytania?
[21:01:50] <Piecu> Joanna
[21:01:55] <Joanna> ndd
[21:02:03] <Joanna> najwiecej to chyba maili wysylam we wszystkie strony :D
[21:02:39] <Piecu> to teraz ja
[21:02:51] <Piecu> chciałem tylko przypomnieć o spotkaniu fxos dzisiaj
[21:02:53] <Piecu> i tyle
[21:02:53] Dołącz marcoos dołączył do tego kanału (marcoos@moz-9C0B331E.ssp.dialog.net.pl).
[21:03:03] <Piecu> pytania do mnie
[21:03:05] <Piecu> >
[21:03:06] <Piecu> ?
[21:03:12] <hubert> dziś?
[21:03:15] <stef> jakim spotkaniu?
[21:03:18] <gandalf> wpysany
[21:03:21] <Piecu> chyba dzisiaj, Joanna?
[21:03:35] <Joanna> stef: fxos launch team
[21:03:40] <stef> a
[21:03:42] <Joanna> stef: wiec spoko, Ciebie nie meczymy :)
[21:03:43] <hubert> ustawiajcie proszę w kalendarzu
[21:03:50] <Joanna> hubert: jawohl@
[21:04:05] <Piecu> Joanna: potwierdź proszę ‒ dzisiaj zaczynamy?
[21:04:09] <Joanna> Piecu: tak, po standupie
[21:04:16] <Piecu> ok
[21:04:18] <Piecu> Sara
[21:04:23] <Sara> ndd
[21:04:39] <Piecu> stas: wpisz się
[21:04:41] <Piecu> stef
[21:04:45] <stef> ndd
[21:04:56] <Piecu> gandalf, stas: potraficie odpowiedzieć na pytanie stefa?
[21:05:45] <gandalf> stas: ?
[21:05:47] <gandalf> ja nie umiem :(
[21:05:58] <Piecu> stas chyba śpi
[21:06:05] <Piecu> stas: odpowiedz proszę jak przeczytasz
[21:06:12] <Piecu> Witia
[21:06:16] <gandalf> ale wydaje mi sie
[21:06:22] <gandalf> ze to po prostu eksperymentalny projekt toolnessa
[21:06:29] <Witia> Nie mam spraw.
[21:06:34] <gandalf> kazdy czlonek mozilli moze robic co chce jak chce
[21:06:43] <Joanna> tez mi to nie wyglada na oficjalny projekt mozilli
[21:06:45] <gandalf> i jesli ktos robi swoj eksperymentalny projekt to uzywa dowolnej infra jaki chce
[21:07:03] <Joanna> a pewnie byl podpiety pod planete i zassalo :)
[21:07:03] <gandalf> i jesli ten projekt kiedykolwiek stanie sie "oficjalny" to pewnie dolaczony zostanie do naszego repo na hg
[21:07:49] <Piecu> stef: czy to ci odpowiada na pytanie?
[21:07:51] <stef> webmaker to nieoficjalny projekt toolnessa?
[21:08:07] <Joanna> stef: nie to jest jakis mini projekt w ramach webmaker
[21:08:18] <Joanna> czyli ktos sobie cos zrobil w webmakerze :D
[21:08:24] <Joanna> (dla mnie to tak wyglada afaik)
[21:08:31] <stef> Localizing Webmaker to mini, nieoficjalny projekt toolnessa?
[21:08:43] Zamknij adriank opuścił ten serwer (Quit: ChatZilla 0.9.90 [SeaMonkey 2.19a2/20130508013001]).
[21:08:54] <Joanna> widocznie na razie tak :)
[21:08:55] Dołącz adriank dołączył do tego kanału (adriank@moz-135F7D33.hitnet.rwth-aachen.de).
[21:09:02] <gandalf> stef: tak sadze
[21:09:22] <stef> ok
[21:10:32] <Piecu> wracamy
[21:10:36] <Piecu> gandalf: coś do dodania?
[21:10:39] <gandalf> ndd
[21:11:26] <Piecu> marcoos
[21:11:30] <marcoos> ndd
[21:12:08] <Piecu> kogoś pominąłem? ktoś chciałby coś dodać?
[21:13:15] <Piecu> to dzięki, kończymy