Stand-up:2013-07-08

Z Aviary.pl wiki
Skocz do: nawigacja, szukaj

Adrianer

Zrobione

  • nic...

Plany

  • uaktualnianie helpa Sm
  • napisać TLT od zera w Pythonie i w oparciu o Silme

Pytania i/lub problemy

  • tymczasowy brak czasu do 19-tego lipca (egzaminy). Od 20-tego bede nadrabial zaleglosci
  • nie bede mogl przyjechac na Mozilla Summit 2013 ;( Kumpel sie zeni akurat w ten weekend, wiec nie da rady... Przywiezcie prosze jakis swag ;)

Gandalf

Zrobione

  • caly tydzien nad l20n.org i wydaniem 1.0

Plany

  • przygotowanie do migracji Firefox OS na L20n

Pytania i/lub problemy

  • otwarty i chetny by pomoc

Hakon

Zrobione

  • Bugzilla 4.4 c. d.

Plany

  • Bugzilla 4.4 c. d.
  • Bugzilla trunk
  • Przenosiny repozytoriów na github
  • Bugzilla PL wiki
  • www.bugzilla.pl

Pytania i/lub problemy

  • Nie będzie mnie na stand-up.

Hubert

Zrobione

  • Tłumaczenie Firefox FAQ - c.d.
  • Sprawdzenie artykułów dot. Firefox OS

Plany

  • Rzeczy związane z Firefox OS
  • QA Lightninga

Pytania i/lub problemy

  • Mało czasu do 15 lipca
  • Kiedy dokładnie jest następne spotkanie aviarowe (pilne)?

Joasia

Zrobione

  • FX OS

Plany

  • FX OS

Pytania i/lub problemy

  • troche zaleglosci administracyjnych (rekrutacja, chcepomoc, etc) - hang in there
  • jestem w pracy, moge nagle odejsc od kompa

MichalPB1

Zrobione

  • rzeczy związane z ffos

Plany

  • bieżące sprawy z ffos
  • konferencja prasowa T-Mobile

Patryk

Zrobione

  • rzeczy związane z ffos

Plany

  • bieżące sprawy z ffos
  • konferencja prasowa T-Mobile

Piecu

Zrobione

  • Spotkanie FirefoxOS Launch Team
  • Różne FxOS-owe
  • Wysłałem zgłoszenie na Mozilla Summit

Plany

  • Spotkanie FirefoxOS Launch Team
  • Być może konferencja prasowa T-Mobile
  • Zapewne sporo innych FxOS

Ret

Zrobione

  • nic

Plany

  • Bugzilla

Pytania i/lub problemy

  • Mam problemy z Unagi
  • Nie mam dostępu do Etherpada Aviary.

Sara

Zrobione

  • Fennec zielony na becie
  • Web dashboard właściwie wyczyszczony, [1] już działa
  • jakieś tłumaczenia i review z okolic Firefox OS

Plany

  • Fennec na Aurorze
  • zacząć przyglądać się poważniej rekrutacji

Witia

Zrobione

Plany

  • Dużo różnych spraw związanych z FxOS

Zapis spotkania

[20:59:56] <Joanna> zaczynamy
[20:59:58] <Joanna> za chwile
[21:00:15] <Joanna> jedziem
[21:00:33] <Joanna> dlugi, dlugo nic, potem Hakon sie wpisal
[21:00:35] <Joanna> hubert
[21:00:39] <hubert> ndd
[21:01:08] <Joanna> hubert: Piecu mial ankiete to pewnie bedzie mial odpowiedz na dniach
[21:01:14] <Piecu> za chwilę wysyłam wyniki
[21:01:21] <Joanna> o, dzisiaj
[21:01:24] <hubert> super
[21:01:25] <Joanna> pytania do huberta?
[21:01:45] <Joanna> teraz ja
[21:01:47] <Joanna> ndd
[21:01:53] Dołącz Patryk_ dołączył do tego kanału (chatzilla@moz-9F462925.neoplus.adsl.tpnet.pl).
[21:02:00] <Joanna> pytania do mnie ?
[21:02:19] <Joanna> MichalPB1
[21:02:39] <Joanna> spi
[21:02:46] <MichalPB1> nie śpi :P
[21:02:47] <Joanna> Patryk_
[21:02:52] <Patryk_> ndd
[21:02:54] <Joanna> MichalPB1: to czego nic nie mowi ?:)
[21:02:56] <MichalPB1> w sumie to ndd
[21:03:02] <Joanna> pytania do Patryka i Michala ?
[21:03:13] <Joanna> cidsza
[21:03:15] <Joanna> Piecu
[21:03:24] <Piecu> ndd
[21:03:33] <Piecu> za chwilę tylko wyślę wyniki ankiety o dacie spotkania
[21:03:59] <Joanna> ok
[21:04:04] <Joanna> pytania do Pieca?
[21:04:24] <Joanna> Ret
[21:04:44] <Ret> Ja mam tylko pytanie do kogo się zwrócić w sprawie dostępu do etherpada
[21:04:54] <Joanna> Ret: zglos buga na bap
[21:04:55] <Sara> to chyba do stefa?
[21:04:59] <Joanna> stefowi
[21:05:00] <Joanna> dokladnie
[21:05:06] <Joanna> pytania do Reta ?
[21:05:12] <Piecu> poszło (wyniki)
[21:05:20] <Joanna> Sara
[21:05:41] <Sara> ja mam pytanie: o dostęp do aliasu rekrutacja@ też zgłosić stefowi buga na bap, prawda?
[21:05:46] <Joanna> Sara: tak
[21:05:52] <Sara> no, to poza tym ndd
[21:05:57] <Joanna> pytania do Sary ?
[21:05:58] Dołącz adriank dołączył do tego kanału (adriank@moz-135F7D33.hitnet.rwth-aachen.de).
[21:06:10] <Joanna> Witia
[21:06:18] <Witia> Nie mam spraw.
[21:06:34] <Joanna> Witia: super te foty :D
[21:06:37] <Joanna> paczylam i wzdychalam
[21:06:43] <Piecu> no, zdjęcia robią karierę
[21:06:43] <Joanna> ale niedlugo zobacze na zywo ! :)
[21:06:49] <Joanna> pytania do Witii ?
[21:06:51] <adriank> wait
[21:06:52] * adriank wpisuje sie ;)
[21:07:01] <Joanna> adriank: ok
[21:07:03] <Joanna> gandalf
[21:07:07] <gandalf> aye
[21:07:08] * adriank wpisany
[21:07:17] <Joanna> gandalf: przeoczylam Cie przy ktoryms odswiezeniu, kajam sie
[21:07:22] <gandalf> :*
[21:07:43] <Joanna> gandalf: a bedziesz w PL niebawem? bo jest FX OS i beda rozne eventy, na ktorych trzeba byc i sie chwalic
[21:07:47] <gandalf> Witia: foty robia wrazenie. zazdroszcze :)
[21:07:47] <Joanna> gandalf: :*
[21:07:56] <gandalf> Joanna: nic o tym nie wiem
[21:08:07] <gandalf> jesli gdzies moge sie przydac to potrzebuje informacji zeby wpisac sobie do kalendarza
[21:08:10] <gandalf> i zaplanowac przeloty
[21:08:28] <Joanna> gandalf: ok, to na priv :)
[21:08:44] <Joanna> adriank
[21:08:52] <adriank> ndd
[21:09:03] <adriank> Witia: foty... wow
[21:09:26] <Joanna> pytania do adriana albo gandalfa ?
[21:09:58] <Joanna> ktos chcialby cos dodac?
[21:10:03] <Joanna> o kims zapomnialam ?
[21:10:45] <Joanna> konczymy