Stand-up:2013-08-12

Z Aviary.pl wiki
Skocz do: nawigacja, szukaj

Adrianer

Zrobione

  • central przygotowane do merga
  • czesciowe aktualizacje helpa Sm

Plany

  • dalsze uaktualnianie helpa Sm
  • napisać TLT od zera w Pythonie i w oparciu o Silme

Problemy

  • nie bedzie mnie na stand-upie

Gandalf

Zrobione

  • nic

Plany

  • nic konkretnego, chetnie pomoge innym :)

GmbH

Zrobione

  • SUMO UI
  • Artykuły SUMO

Hakon

Zrobione

  • Bugzilla 4.4 - kilka poprawek
  • Bugzilla trunk - synchro kodu do rev 8682
  • wizytówka projektu opublikowana na github pages - http://aviarypl.github.io/bugzilla-l10n-pl/
  • wysłane przetłumaczone fragmenty dokumentacji do docs branch
  • zresetowałem matrix dla nowego kierownika

Plany

  • Brak - moja praca w projekcie Bugzilla jest zakończona.

Pytania i/lub problemy

  • Dziękuję wszystkim za współpracę. Pa!

Hubert

Zrobione

  • Siedziałem nad zdjęciami z dwóch brakujących wydarzeń, powinienem skończyć w tym tygodniu (ale zdjęć będzie bardzo mało, bo są kiepskie)

Plany

  • Opublikować zdjęcia z dwóch wydarzeń dotyczących Firefox OS
  • Jeśli znajdę chwilę: przegląd prasy po premierze Fx OS

Pytania i/lub problemy

  • Hakon: dlaczego nie chcesz już zajmować się Bugzillą?

Joasia

Zrobione

  • malo, albo nic - glownie maile

Plany

  • zero czasu

Pytania i/lub problemy

  • Czy ktos moze popatrzec w maile of Jess & Carmen, zeby zobaczyc czy czegos tam nie trzeba dokonczyc (social media + newsletter)
  • Piecu, czy mozesz popatrzec w maila w sprawie tej konf, w ktorym Cie CC? Ja moge dopiero wieczorem albo nawet jutro :(

Patryk

Zrobione

  • Testy FF OS 1.1

Plany

  • Dalsze testy
  • Testy Marketplace

Piecu

Zrobione

  • Chyba nic wartego uwagi

Plany

  • Chwilę odsapnąć
  • FxOS 1.1
  • Organizować spotkanie
  • Później: Tb

Pytania i/lub problemy

PiotrDrag

Zrobione

  • Nic szczególnego.

Plany

  • Powoli zbliża się string freeze dla GNOME 3.10, od 19 sierpnia planuję zacząć tłumaczenie.

Pytania i/lub problemy

  • Nada.
  • Nie będzie mnie na stand-upie.

Ret

Zrobione

  • nic

Plany

  • żadnych przynajmniej do połowy września

Sara

Zrobione

  • tłumaczenia dla mozilla.org
  • wpisałam się na spotkanie

Plany

  • Fennec
  • tłumaczenia dla Carmen

Pytania i/lub problemy

  • Od 15.08 do 18.08 (albo 19) będę z dala od komputera, ale będę sprawdzać maile. Nic nie zrobię, ale można mnie będzie dosięgnąć.

stef

Zrobione

  • bieżące tłumaczenia
  • trochę błędów
  • wpisałem się na następne spotkanie robocze

Pytania i/lub problemy

Witia

Zrobione

  • Testy FxOS 1.1
  • Zgłoszone kilka bugów do FxOS
  • Tłumaczenie i korekta postów na Facebooka

Plany

  • Testy FxOS 1.1
  • Tłumaczenie Marketplace

Zapis spotkania

[21:00:11] <Sara> 21
[21:00:13] <Sara> zaczynamy
[21:00:48] <Sara> adrian się wpisał
[21:01:03] <Sara> GmbH też
[21:01:08] <Sara> hakon
[21:01:09] <gandalf> Piecu: nie mam pojecia
[21:01:19] <hakon> dziekuje wszystkim
[21:01:32] <hakon> i ostni raz ndd
[21:01:45] <hubert> ?
[21:02:48] <Sara> Hakon: my też dziękujemy
[21:02:54] <Piecu> gandalf: w takim razie zapraszamy kiedy tylko się zdecydujesz, ale niestety nie zagwarantujemy ci zwrotu kosztów
[21:03:00] <gandalf> jasne
[21:03:01] <gandalf> :)
[21:03:48] <Sara> hubert: Hakon postanowił zakończyć pracę nad bugzillą, a w efekcie i współpracę z nami
[21:03:58] <hubert> jak to?
[21:04:15] <hubert> o Bugzilli słyszałem, choć nie wiem dlaczego
[21:04:30] <hubert> był jakiś mail, który przegapiłem?
[21:05:43] <stef> była szczątkowa dyskusja na ircu tydzień temu i podobno jakieś maile z zarządem
[21:08:35] <Sara> czy mozemy isc dalej?...
[21:08:47] <hubert> a powie mi ktoś co jest grane?
[21:10:01] <Sara> hakon, chcesz zabrać głos?
[21:10:24] <hakon> po standupie
[21:10:55] <Sara> to może kontynuujmy
[21:10:57] <Sara> hubert
[21:11:03] <hubert> ndd
[21:11:12] <Sara> pytania do Huberta?
[21:13:28] <Sara> Joasia wpisana
[21:13:43] <Sara> Patryk_
[21:13:52] <Patryk_> ndd
[21:14:01] <Sara> pytania do Patryka?
[21:15:58] <Sara> Piecu
[21:16:20] <Piecu> wpiszcie się na spotkanie, ale wszyscy stąd już sa…
[21:16:22] <Piecu> i ndd
[21:16:29] <Sara> pytania do Pieca?
[21:17:46] <Sara> Piotr się wpisał
[21:17:48] <Sara> Ret
[21:17:50] <Ret> ndd
[21:17:55] <Sara> pytania do Reta?
[21:18:44] <Sara> moja kolej, ndd
[21:18:47] <Sara> pytania do mnie?
[21:20:19] <Sara> stef
[21:20:24] <stef> ndd
[21:20:29] <Sara> pytania do stefa?
[21:21:37] <Sara> Witia
[21:21:57] <Witia> Nie mam spraw.
[21:22:36] <Sara> pytania do Witii?
[21:23:47] <Sara> o kimś zapomniałam? Ktoś chciałby coś dodać?
[21:25:28] <Sara> w takim razie kończymy