Stand-up:2013-08-19

Z Aviary.pl wiki
Skocz do: nawigacja, szukaj

Adrianer

Zrobione

  • merge
  • czesciowe aktualizacje helpa Sm

Plany

  • dalsze uaktualnianie helpa Sm
  • napisać TLT od zera w Pythonie i w oparciu o Silme

Pytania i/lub problemy

GmbH

Zrobione

  • Recenzje na SUMO
  • UI SUMO

Hubert

Zrobione

Plany

  • Przegląd prasy po premierze Fx OS
  • Napisać na blogu o akcjach dot. Fx OS

Pytania i/lub problemy

  • Brak

Joasia

Zrobione

  • ze dwa maile w sprawie SmartDevCon

Plany

  • nic

Pytania i/lub problemy

  • zero czasu do konca wrzesnia

PiotrDrag

Zrobione

  • Zacząłem tłumaczenie GNOME 3.10.

Plany

  • Ciąg dalszy powyższego.

Pytania i/lub problemy

  • Nada.

stef

Zrobione

  • chyba nic albo niewiele…

Pytania i/lub problemy

Witia

Zrobione

  • Tłumaczenie Marketplace
  • Testy FxOS
  • Tłumaczenie newslettera

Plany

  • Tłumaczenie Marketplace
  • Testy FxOS

Zapis spotkania

[21:00]  <Joanna> zaczynamy
[21:00]  <Joanna> adriank
[21:00]  <adriank> ndd
[21:00]  <Joanna> czy ktos moze sprobowac zadzwonic do marcoosa?
[21:00]  <hubert> sugeruję zadzwonić do Marka
[21:00]  <Joanna> bo ja zza oceanu to ten teges :)
[21:00]  <Joanna> jakby byl piecu to bym go poprosila :D
[21:01]  <hubert> jak ma włączony tel to odbierze
[21:01]  <Joanna> dobra, napisze mu maila
[21:01]  <hubert> wiadomości nie odsłuchuje
[21:02]  <Joanna> (piecowi)
[21:02]  <Joanna> pytania do adriana?
[21:02]  <Joanna> nie widze
[21:03]  <Joanna> gmbh sie wpisal
[21:03]  <Joanna> hubert
[21:03]  <hubert> ndd
[21:03]  <stef> sam telefon do Marka raczej problemu nie rozwiąże
[21:03]  <Joanna> stef: to prawda
[21:03]  <stef> no…
[21:03]  <Joanna> ktos musi przejac lokalizacje firefolsa
[21:03]  <Joanna> chetni ?
[21:04]  <hubert> może najpierw pogadajcie z nim
[21:04]  <Joanna> on juz od jakiegos czasu nie ma nic przeciwko
[21:04]  <Joanna> wroc
[21:04]  <stef> taak?
[21:04]  <Joanna> prawda
[21:04]  <Joanna> rozmawialismy o pomocy przy lokalizacji, nie o ownershipie
[21:04]  <stef> ja o tym pierwsze słyszę
[21:04]  <Joanna> wiec trzeba z nim pogadac
[21:05]  <stef> to może zarząd skrobnąłby coś na community i dał mu znać żeby przeczytał/się ustosunkował?
[21:06]  <Joanna> stef: kiedys wysylalam maila z pytaniem, kto moglby pomoc, jak go znajde to zrobie fwd
[21:06]  <stef> ?
[21:06]  <Joanna> stef: bo mowisz ze pierwsze slyszysz
[21:07]  <stef> ale komu wysłałaś/w czym pomóc i jak to się ma do tematu?
[21:07]  <Joanna> stef: problemem jest, ze firefox nie jest lokalizowany
[21:07]  <stef> serio?
[21:07]  <Joanna> prawda? :D
[21:08]  <Joanna> anyways, temat trzeba rozwiazac :-/
[21:08]  <Joanna> pytania do huberta?
[21:09]  <Joanna> to teraz ja
[21:09]  <Joanna> wlasciwie to ndd
[21:09]  <Joanna> nie mam czasu do konca wrzesnia w ogole
[21:09]  <Joanna> prawdopodobnie wezme aviarowy urlop do konca wrzesnia albo do polowy pazdziernika
[21:09]  <Joanna> musze zrobic przerwe, inaczej nie dam rady
[21:10]  <Joanna> pytania do mnie?
[21:10]  * Witia (wojtek@moz-1E3AACB8.neoplus.adsl.tpnet.pl) has joined #aviarypl
[21:11]  <Joanna> PiotrDrag
[21:11]  <PiotrDrag> ndd
[21:11]  <Joanna> pytania do Piotra?
[21:12]  <Joanna> stef sie nie wpisal??
[21:12]  <Joanna> Witia
[21:12]  <Joanna> stas tez sie nie wpisal
[21:12]  * stef nie wpisał się bo się nie wyrobił ale też niewiele robił przez ostatni tydzień (długi weekend w pl)
[21:13]  <Joanna> stef: to wpisz, ze nic nie zrobiles :D
[21:13]  <stef> musiałbym sprawdzić czy faktycznie nic ;-)
[21:14]  <Joanna> stef: to wpisz, ze chyba nic :D
[21:14]  <stef> k
[21:14]  <Joanna> Witia chyba nie ma spraw
[21:14]  <Joanna> ktos ma sprawy do Witii?
[21:14]  <Witia> Nie mam spraw.
[21:15]  * tbx_ has quit (Client exited)
[21:15]  * stef się wpisał
[21:15]  <Joanna> ktos chcialby cos dodac?
[21:15]  <Joanna> stef zatem :D
[21:16]  <stef> ndd…
[21:16]  <Joanna> pytania do stefa?
[21:16]  <Joanna> o kims zapomnialam?
[21:18]  <Joanna> konczymy