Stand-up:2014-01-20

Z Aviary.pl wiki
Skocz do: nawigacja, szukaj

Adrianer

Zrobione

  • nic...

Plany

  • przetlumaczyc uaktualnione czesci helpa Sm
  • napisać TLT od zera w Pythonie i w oparciu o Silme

Pytania i/lub problemy

  • kto oprocz Sary i mnie wybiera sie jeszcze na FOSDEM?
  • Help Sm jest teraz co prawda aktualny, ale nowe rzeczy jeszcze nie sa przetlumaczone. Bylbym wdzieczny za pomoc z ta... pomoca, gdyz niestety w najblizszych tygodniach nie bede mial czasu sie za to zabrac. Nieprzetlumaczone teksty znajduja sie w kodzie html plikow tutaj pomiedzy komentarzami < !-- TODO: start localizing --> i < !-- TODO: stop localizing -->.

Hubert

Zrobione

  • Sprawdziłem calendar dla comm-central do 13192:c81082fc62b3 (en-US)/4087:e6b8d4976deb (pl), patrzyłem też dalej, ale utknąłem na kilku rzeczach. Przejrzane wszystkie zmiany (en-US i pl) wrzucone do repozytorium en-US i pl do 2013-12-03 10:00
  • Naprawiam zlokalizowane paczki Lt, bo przez to stanąłem ze sprawdzaniem dalszych zmian w repozytorium

Plany

  • Lightning - c.d.

Pytania i/lub problemy

  • Dlaczego wciąż nie znamy daty następnego spotkania?

Joasia

Zrobione

  • nada

Pytania i/lub problemy

  • mamy dzis swieto wiec bede online

Piecu

Zrobione

  • Chyba nic poza staraniem się być na bieżąco…

Plany

  • Zakończyć buga z prośbą o budżet
  • Więcej na razie nie planuję…

Pytania i/lub problemy

  • Mam teraz bardzo mało czasu i tak będzie przynajmniej przez 2 miesiące jeszcze

Sara

Zrobione

  • z pomocą Gandalfa - webdashboard czysty

Plany

  • Fennec

stef

Zrobione

  • drobne
    • trochę tłumaczeń
    • coś tam z błędami

Witia

Zrobione

  • Nie mam się czym pochwalić

Plany

  • Tłumaczenie Marketplace

Zapis spotkania

[21:00:19] <Sara> 21:00, zaczynamy
[21:00:22] <Sara> adriank
[21:01:13] <Sara> adriank, jesteś z nami?
[21:01:36] <Sara> adriank chyba śpi
[21:01:48] <Sara> Hubert się wpisał
[21:01:53] <Sara> Joasia
[21:01:55] <Joasia> ndd
[21:02:01] <Sara> sprawy do Joasi?
[21:02:21] <Sara> Piecu
[21:02:31] <Piecu> ja nie mam na nic czasu :(
[21:02:37] <Sara> :(
[21:02:37] <Piecu> i tyle
[21:02:44] <Sara> ktoś ma sprawy do Pieca?
[21:03:21] <Sara> moja kolej
[21:03:31] <Sara> dzisiaj branch day, a toolkit nieprzetłumaczony :(
[21:03:41] <Sara> poza tym ndd
[21:03:45] <Piecu> dzisiaj blue monday!
[21:04:02] <Sara> sugerujesz, że to nie przypadek? :D
[21:04:10] <Joasia> co to znaczy blue monday ?
[21:04:20] <stef> dzisiaj nie ma branch day
[21:04:26] <stef> jest za dwa tygodnie
[21:04:27] <stef> …
[21:04:30] <Piecu> https://pl.wikipedia.org/wiki/Blue_Monday
[21:04:31] <Sara> hm.
[21:05:00] <stef> przesunęli ze względu na święta
[21:05:03] <stef> a
[21:05:04] <Sara> aaaa
[21:05:06] <Sara> ok!
[21:05:09] <Sara> to dobrze!
[21:05:30] <Joasia> lol, to dlatego maja tutaj dzien wolny :D
[21:05:32] <Sara> ok, to jakieś sprawy do mnie?
[21:06:01] <stef> jest też nowy adres kalendarza z informacjami nt procesu wydawniczego
[21:06:04] <stef> https://mail.mozilla.com/home/publiccalendar@mozilla.com/Releases%20Scheduling.html
[21:06:22] <Sara> stef <3
[21:06:23] <stef> (na dole jest odnośnik z ics do subskrypcji)
[21:06:33] <stef> :)
[21:06:45] <Sara> przy okazji Twoja kolej, stef
[21:07:08] <stef> ndd
[21:07:27] <stef> a może nie
[21:07:40] <stef> mam w sumie pytanie o odpowiedzi na maile
[21:07:48] <stef> było ostatnio kilka takich
[21:08:02] <stef> jeden o automatycznych tłumaczeniach
[21:08:14] <stef> drugi o fxos w smarttv
[21:08:21] <stef> i chyba jeszcze taki
[21:08:34] <Piecu> 1. tam się toczy dyskusja, zakładam, że po zakończeniu odpiszemy. ewentualnie można dać znać, że dyskutujemy
[21:08:35] <Sara> o boze, zapomniałam o tym mailu o automatycznych tłumaczeniach
[21:08:39] <Piecu> 2. gandalf odpisał
[21:08:44] <stef> czy ktoś to monitoruje czy już nam one utonęły?
[21:09:17] <stef> ok, w takim razie monitoruje, fajnie :)
[21:10:14] <Sara> ok!
[21:10:17] <Sara> jakieś sprawy do stefa?
[21:10:36] <Sara> w takim razie Witia
[21:10:42] <Witia> Nie mam spraw
[21:12:09] <Sara> sprawy do Witii?
[21:12:37] <Sara> ktoś chciałby coś dodać? o kimś zapomniałam?
[21:13:00] <Piecu> hubert się do mnie odezwał
[21:13:06] <Piecu> ma „This server is full”…
[21:13:10] <Piecu> więc piszę za niego ‒ ndd :D
[21:13:50] <Sara> to ja teraz jeszcze odpowiem na pytanie Huberta z wiki: przejrzałam maile dotyczące terminu spotkania
[21:14:35] <Sara> i do jutra wyślemy mailem na pewno już tę datę, bo trzeba zacząć je organizować :D
[21:14:50] <Sara> i poza tym mozemy chyba konczyc?
[21:16:05] <Sara> konczymy