Stand-up:2014-02-10

Z Aviary.pl wiki
Skocz do: nawigacja, szukaj

Gandalf

Zrobione

  • nico

Plany

Hubert

Zrobione

  • Sprawdziłem calendar dla comm-central do 13374:b7a800c5a211 (en-US)/4215:eb8348226045(pl). Przejrzane wszystkie zmiany (en-US i pl) wrzucone do repozytorium en-US i pl do 2014-02-10 18:00 CET.
  • Zweryfikowałem 4 bugi

Plany

  • Lightning, jeśli będzie coś nowego

Pytania i/lub problemy

  • Brak

Joasia

Zrobione

  • duzo odpowiedzi na chcepomoc#
  • jakies tlumaczenia

Plany

  • newsletter na luty
  • ciag dalszy chcepomoc

Pytania i/lub problemy

  • w pracy jestem, jakbym nagle zniknela to prosze nie bic

Patryk

Zrobione

  • testy 1.3

Plany

  • wpisać się na spotkanie

Pytania i/lub problemy

  • ...

Piecu

Zrobione

  • Napisałem do Mozilli z prośbą o budżet na Dni Wolnego Oprogramowania
  • Rozpocząłem zapisy na spotkanie

Plany

  • Spotkanie
  • DWO ‒ ciągnąć temat dalej

Pytania i/lub problemy

  • Bardzo mało czasu…
  • Mogę nie zdążyć na SU

Ret

Zrobione

  • nic szczególnego :/

Plany

  • Bugzilla
  • Być dostępnym w razie czego do pomocy przy organizacji Łódzkiego spotkania

Sara

Zrobione

  • Fennec przetłumaczony przed merge'em
  • spotkania z Joasią i Iwoną i przekopywanie się przez maile z chcepomoc@

Plany

  • Fennec

stef

Zrobione

Witia

Zrobione

  • Tłumaczenie Marketplace
  • Tłumaczenie newslettera
  • Sprawdzony tekst dla Lewisa

Plany

  • Tłumaczenie Marketplace
  • Testy Fx OS

Zapis spotkania

[21:00:30] <Joanna> chyba zaczynamy
[21:00:57] <Joanna> dlugo, dlugo nikt nie wpisany (np. gandalf )
[21:00:58] <Joanna> dopiero hubert
[21:01:08] <hubert> ndd
[21:01:14] <Joanna> pytania do huberta ?
[21:01:27] <Joanna> cisza
[21:01:31] <Joanna> to teraz ja
[21:01:42] <Joanna> odwalilysmy z Sara i Iwona kawal dobrej roboty przy chcepomoc
[21:01:46] <Joanna> zobaczymy co dalej :D
[21:01:48] <Joanna> poza tym ndd
[21:01:55] <Joanna> pytania do mnie ?
[21:02:02] <gandalf> jestem
[21:02:04] <Joanna> Iwona: ty tez sie wpisz
[21:02:05] <Piecu> Joanna: wracasz do nas?
[21:02:07] <Joanna> gandalf: wpisz sie!
[21:02:11] <Joanna> Piecu: tzn ?
[21:02:12] <gandalf> juz :)
[21:02:14] <Joanna> Piecu: do pl ?
[21:02:28] <Piecu> nie, do av.pl
[21:02:39] <Joanna> Piecu: coraz wiecej mam czasu i ochoty, si :)
[21:02:47] <gandalf> !! :)
[21:03:16] <Joanna> tak szczerze to takie spotkania robocze jak z sara i iwona to moge robic co tydzien, sa bardzo produktywne
[21:03:27] <Joanna> idziemy dalej
[21:03:31] <Piecu> to fajnie :)
[21:03:32] <Joanna> Patryk_: tez sie nie wpisal
[21:03:34] <gandalf> juz :)
[21:03:35] <Joanna> Piecu
[21:03:44] <Piecu> ja tylko przypominam o wpisaniu się na spotkanie
[21:03:55] <Piecu> i tyle
[21:03:57] <Joanna> pytania do Pieca ?
[21:04:08] <Piecu> http://wiki.aviary.pl/Spotkanie:2014-04-11
[21:04:20] <Joanna> Sara
[21:04:21] <Piecu> na razie tylko dwie osoby
[21:04:23] <Piecu> Joanna: będziesz?
[21:04:26] <Joanna> Ret: wpisz sie
[21:04:26] <Sara> ndd
[21:04:35] <Ret> Joanna: Jestem już wpisany
[21:04:42] <Joanna> Piecu: nie mamy jeszce biletow do PL zobaczymy. 50% szans
[21:04:58] <Joanna> Ret: to musze odswiezyc
[21:05:19] <Joanna> to Ret
[21:05:26] <Joanna> Piecu: Ret sie deklaruje z pomoca przy spotkaniu :D
[21:05:31] <Joanna> wiec mozesz go wykorzystywac :D
[21:05:32] <Ret> Sara, Joanna - sprawdźcie maile
[21:05:35] <Piecu> tak, już pomaga!
[21:05:39] <Joanna> pytania do reta ?
[21:05:42] <Ret> a tak to ndd
[21:05:45] <Sara> Ret: sprawdziłam, super mapa
[21:06:05] <Ret> Będę do niej dodawał różne rzeczy jeszcze
[21:06:05] <Joanna> Sara
[21:06:33] <Joanna> Sara spi albo mi sie inernet znowu skonczy: (
[21:06:46] <Joanna> stas|away sie nie wpisal
[21:06:48] <Joanna> stef
[21:06:52] <stef> hubert: dzięki za wpisywanie postępów
[21:06:55] <Sara> Joanna: pisałam ndd wyzej :D
[21:07:21] <Joanna> Sara: a sorki, faktycznie
[21:07:27] <Joanna> pytania do stefa ?
[21:07:47] <stef> poza tym chciałem się jeszcze zapytać na community poland będzie info o postępach z rekrutacją?
[21:08:18] <Joanna> stef: cos konkretnego masz na mysli?
[21:08:26] <Joanna> czy na razie tylko wrazenia z chcepomoc
[21:09:05] <stef> chcepomoc mnie średnio interesuje
[21:09:33] <stef> ale kwestia znalezienia osób do kilku projektów już bardziej
[21:09:42] <Joanna> stef: rozumiem, pomyslimy
[21:09:47] <stef> k
[21:09:51] <Joanna> powinnismy wykorzystywac CP do tego
[21:10:00] <Joanna> Witia
[21:10:09] <Witia> Nie mam spraw
[21:10:22] <Joanna> ktos ma sprawy do Witii ?
[21:10:56] <Joanna> to teraz gandalf :)
[21:11:30] <gandalf> obecny :)
[21:11:40] <Joanna> ma sprawy gandalf?
[21:11:44] <Joanna> albo ktos ma sprawy do gandalfa ?
[21:11:45] <gandalf> niema dzis
[21:11:59] <Joanna> to konczymy