Stand-up:2014-03-17

Z Aviary.pl wiki
Skocz do: nawigacja, szukaj

GmbH

Zrobione

  • SUMO UI

Hubert

Zrobione

  • Patrzyłem na Lightninga, ale w pl nie ma jeszcze najnowszych zmian z en-US

Plany

  • Lightning, jeśli będzie coś nowego
  • Sprawdzić, czy bugi do lokalizacji Konta Firefoksa są już zgłoszone, jeśli nie - zgłosić

Pytania i/lub problemy

  • Brak

Joasia

Zrobione

  • marcowy newsletter

Plany

  • tlumaczenie transkryptu video do newslettera

Pytania i/lub problemy

  • potrzebuje pomocy z tym transkryptem (patrz moj email), ktos ma czas?

Piecu

Zrobione

Plany

  • Spotkanie
  • DWO
  • Więcej nie planuję…

PiotrDrag

Zrobione

  • Kolejne tłumaczenia GNOME 3.12 i recenzowanie tłumaczeń Pawła.

Plany

  • Powyższe + release notes.

Pytania i/lub problemy

  • Nada.

Sara

Zrobione

  • Fennec przetłumaczony
  • webdashboard czysty

Plany

  • bieżące tłumaczenia

stef

Zrobione

  • bieżące tłumaczenia
  • trochę błędów
  • drobna korekta wpisu na www

Pytania

  • dzisiaj branch/merge day w Mozilli
    • Adrian, Sara: jesteśmy gotowi?

Witia

Zrobione

  • Korekta newslettera
  • Tłumaczenie napisów do filmu
  • Korekta postów na Facebooka

Plany

  • Tłumaczenie Marketplace

Zapis spotkania

[21:00:10] <Joanna> zaczynamy
[21:00:23] <Joanna> dlugi dlugo nic
[21:00:30] <Joanna> potem gmbh sie wpisal
[21:00:35] <Joanna> hubert
[21:00:39] <hubert> ndd
[21:00:49] <Joanna> pytania do huberta ?
[21:01:03] <Joanna> to teraz ja
[21:01:19] <Joanna> potrzebuje pomocy z tlumaczeniem transkryptu do video, wyslalam maila
[21:01:30] <Joanna> widzialam ze Witia prawie polowe przetlumaczyl, dzieki!
[21:01:37] <Joanna> jak ktos ma jeszcze chwile to prosze spojrzec
[21:01:46] <Joanna> ja bede mogla dopiero za 5-6h i dokoncze co zostanie
[21:02:07] <Joanna> zapomnialam na wiki dodac, ze mamy nadal nieodpisane maile na chcepomoc, Sara wiesz co sie z iwona dzieje ?
[21:02:24] <Sara> nie wiem
[21:02:26] <Sara> ale sprawdzę
[21:02:40] <Joanna> Sara: mozesz sie z nia skontaktowac? jak potrzebuje kolejnego spotkania to mozemy to zrobic, tylko musi dac znac
[21:02:43] <Joanna> poza tym ndd
[21:02:45] <Joanna> pytania do mnie ?
[21:02:59] <hubert> Joanna: nie wiem co z Iwoną
[21:03:08] <hubert> ale jak patrzyłem parę dni temu, to
[21:03:21] <hubert> mamy problem z co trzecią osobą
[21:03:34] <Joanna> hubert: prawda
[21:03:36] <hubert> znaczy nie wiadomo gdzie jest i co robi
[21:04:09] <hubert> tyle
[21:04:13] <Joanna> potem wiki puste, dopiero Piecu sie wpisal
[21:04:32] <Piecu> ja tylko przypominam o wyborach zarządu
[21:04:48] <Joanna> pytania do Pieca ?
[21:04:48] <hubert> jakie zmiany w liczbie osób zarządu planujecie robić?
[21:05:14] <hubert> to było do Pieca :)
[21:05:27] <Joanna> :)
[21:05:39] <Piecu> ja nic nie planuję, to chyba zespół powinien przedyskutować
[21:05:53] <hubert> coś wspomniałeś ostatnio
[21:06:01] <hubert> dlatego zapytałem
[21:06:30] <Joanna> ja tez nic nie wiem o zmianach w strukturze
[21:06:42] <Piecu> aktualny zarząd został wybrany w ramach (to-be) stowarzyszenia, a ponieważ takowe na razie zarzuciliśmy, to IMO powinniśmy się zastanowić, którą formę dalej wybieramy
[21:06:55] <Joanna> ale jak mamy zmieniac to to zdecydowanie jest do przedyskutowania z calym zespolem
[21:07:16] <Joanna> natomiast powinnismy sie zastananowic co zrobic jesli sie nikt nie zglosi :)
[21:07:25] <Joanna> czy wtedy zrobimy w zespole nominacje?
[21:07:34] <hubert> jak to?
[21:07:39] <Piecu> to chyba jest przewidziane w zasadach
[21:07:49] <Joanna> nie pamietam, musze doczytac
[21:07:50] <hubert> nikt z Waszej trójki nie chce tego dalej robić?
[21:08:15] <Piecu> Na dane stanowisko nie zgłosił się żaden kandydat
[21:08:16] <Piecu> Głosujący mogą głosować na dowolną spośród wszystkich uprawnionych do głosowania osób w zespole.
[21:08:18] <Piecu> W przypadku nierozstrzygającego wyniku obowiązuje procedura, jak w normalnym głosowaniu.
[21:08:19] <Piecu> Jeśli wybrana osoba nie zgodzi się pełnić danej funkcji, głosowanie przeprowadzane jest od początku. W nowym głosowaniu głosy oddane na tę osobę są nieważne. Kolejne głosowania przeprowadza się do skutku (aż do rozstrzygającego wyniku).
[21:08:26] <Joanna> uch
[21:08:40] <Joanna> hubert: a co, uwazasz ze taki kawal dobrej roboty odwalalismy, ze powinnismy?
[21:08:59] <Joanna> hubert: ja mam ledwie czas na cokolwiek i jestem troche wypalona, Piecu tez ledwie dyszy. Nie wiem jak Sara :)
[21:09:37] <hubert> wyzwania są dobre :)
[21:09:44] <hubert> im mniej czasu tym fajniej :)
[21:10:03] <Joanna> hubert: to moze ty sie zglosisz? :D
[21:10:08] <hubert> nie
[21:10:19] <Sara> nikt nie chce do zarządu :D
[21:10:38] <Joanna> hubert: wiec rzuc kamieniem jak sam bedziesz chcial wyzwanie :)
[21:10:47] <Joanna> dobra, idziemy dalej co to nie na SU rozmowa
[21:10:59] <Joanna> Piotr Drag sie wpisal
[21:11:04] <Joanna> Sara
[21:11:16] <Sara> ndd
[21:11:26] <Joanna> pytania do Sary ?
[21:11:48] <Joanna> stas sie nie wpisal
[21:11:49] <Joanna> stef
[21:12:03] <Joanna> Sara: jest pytania od stefa do ciebie o branch day
[21:12:05] <Joanna> Sara: gotowismy ?
[21:12:26] <stef> to i tak trzeba będzie przez listę bo Adriana nie ma
[21:12:31] <stef> więc ndd
[21:12:32] <Joanna> stef: wyslesz maila?
[21:12:36] <Joanna> pytania do steda?
[21:12:39] <Joanna> stefa*
[21:12:41] <stef> pewnie
[21:12:44] <Joanna> stef: a ty nie chcialbys do zarzadu ?
[21:12:48] <Joanna> :)
[21:12:56] <stef> nie
[21:13:02] <Sara> mobile jest gotowe w razie czego, widze tylko kilka stringów w toolkicie
[21:13:11] <Joanna> stef: damn
[21:13:18] <Joanna> stef: moze to przemysl jeszcze, masz czas ;)
[21:13:28] <stef> Sara: właśnie nad tym siedzę
[21:13:47] <Joanna> Witia
[21:13:48] <stef> pewnie, tak jak i wszyscy inni ;-)
[21:13:55] <Joanna> Witia: bog zaplac za poprawki :)
[21:14:02] <Witia> Nic do dodania.
[21:14:30] <Joanna> pytania do Witii ?
[21:14:54] <Joanna> ktos chcialby cos dodac?
[21:14:57] <Joanna> o kims zapomnialam ?
[21:15:32] <Joanna> konczymy