Stand-up:2014-05-05

Z Aviary.pl wiki
Skocz do: nawigacja, szukaj

Adrianer

Zrobione

  • Sm przygotowane do merga

Plany

  • przetlumaczyc uaktualnione czesci helpa Sm
  • napisać TLT od zera w Pythonie i w oparciu o Silme

Pytania i/lub problemy

  • Help Sm jest teraz co prawda aktualny, ale nowe rzeczy jeszcze nie sa przetlumaczone. Bylbym wdzieczny za pomoc z ta... pomoca, gdyz niestety w najblizszych tygodniach nie bede mial czasu sie za to zabrac. Nieprzetlumaczone teksty znajduja sie w kodzie html plikow tutaj pomiedzy komentarzami < !-- TODO: start localizing --> i < !-- TODO: stop localizing -->.

Hubert

Zrobione

  • Zbieranie listy hoteli na spotkanie

Plany

  • Zerknąć na Lightninga
  • Rozesłać zapytanie do hoteli

Pytania i/lub problemy

  • Brak

Iwona

Zrobione

  • ...

Plany

  • ...

Pytania i/lub problemy

  • dzięki za odpowiedzi na mojego maila w sprawie zapotrzebowania na ludzi do pomocy przy ich projektach, przypominam tym, którzy jeszcze się nie zdeklarowali

Joasia

Zrobione

  • malo, jakies maile tylko :(

Plany

  • na co bedzie czas

Pytania i/lub problemy

  • w pracy jestem, moge nagle zniknac

Piecu

Zrobione

  • Sprawy związane z rozliczeniem spotkania

Plany

  • Dokończyć rozliczanie, w tym zamknąć buga ws. budżetu i zrobić zwroty

PiotrDrag

Zrobione

  • Nic szczególnego.

Plany

  • Zobaczymy.

Pytania i/lub problemy

  • Nada.

Sara

Zrobione

  • bieżące drobiazgi jak nowy newsletter
  • umówiłam się na rozmowę z dwoma chętnymi osobami do tłumaczenia z nami :D

Plany

  • spotkanie zarządu
  • rekrutacja
  • może mozilla.org i fennec, jeśli starczy czasu

stef

Zrobione

  • bieżące tłumaczenia
  • bieżąca korespondencja
  • trochę błędów
  • sign-offy dla aurory

Witia

Zrobione

  • Sprawdzone posty społecznościowe
  • Sprawdzony newsletter
  • Zgłoszone zapotrzebowanie na osobę do AMO/Marketplace

Plany

  • Tłumaczenie AMO/Marketplace
  • Sprawdzenie bieżących zmian w repozytoriach

Zapis spotkania

[20:59:54] <Joanna> zaraz zaczynamy
[21:00:05] <Joanna> jedziem
[21:00:12] <Joanna> adrian sie wpisal
[21:00:25] <Joanna> potrzebuje pomocy z helpem SM
[21:00:29] <Joanna> jacys chetni ?
[21:00:54] <Joanna> w jego wpisie jest wyjasnione gdzie szukac
[21:01:06] <Joanna> hubert
[21:01:08] <hubert> ndd
[21:01:12] <Joanna> pytania do huberta ?
[21:01:37] <Joanna> cisza
[21:01:43] <Joanna> to teraz ja
[21:01:45] <Joanna> ndd
[21:01:52] <Joanna> pytania do mnie ?
[21:02:00] <Joanna> a, przypomnialo mi sie
[21:02:18] <Joanna> dostalam maila od Janet ktora sie w Mozilli zajmuje MDN i sie pyta jak mozna uaktywnic polskie MDN
[21:02:28] <Joanna> do przemyslenia :)
[21:02:56] <Joanna> potem dlugo nic
[21:02:58] <Joanna> Piecu
[21:03:07] <Piecu> ndd
[21:03:24] <Joanna> pytania do Pieca?
[21:03:33] <Joanna> prosze wszystkich o popatrzenie w jego mail dot. zwrotow
[21:03:39] <Joanna> jesli ktos jeszcze tego nie zrobil
[21:03:53] <Joanna> PiotrDrag
[21:03:57] <PiotrDrag> ndd
[21:03:59] <Joanna> pytania do Piotra?
[21:04:24] <Joanna> Sara 
[21:04:33] <Sara> ndd
[21:04:37] <Joanna> pytania do Sary ?
[21:05:03] <Joanna> stef
[21:05:09] <stef> ndd raczej
[21:05:22] <Joanna> pytania do stefa raczej ?
[21:05:38] <Joanna> Witia
[21:05:50] <Witia> Stef pytał ostatnio o skład Komisji Rewizyjnej. Ja właściwie nie mam jasności, czy jestem, czy nie jestem.
[21:06:16] <Joanna> Piecu: jestes w stanie oswiecic Witie ?
[21:06:52] <Joanna> piecu mysli, moze odpowie po SU
[21:07:01] <Joanna> pytania od/do Witii ?
[21:07:08] <Piecu> ja Witii zaproponowałem, on się nie zgodził, a o ile mi wiadomo nie ma przymusu. nie sądzę, żeby jeden wpis huberta na twitterze miał to zmienić
[21:07:37] <Joanna> Witia: chcesz czy nie chcesz byc? :)
[21:08:25] <Joanna> to jeszcze Iwona, ktora sie wpisala jak juz zaczelam :)
[21:08:30] <hubert> Joanna: Z MDN jest taki problem, że chyba każdy polski Web developer mówi choć trochę po angielsku, więc jest mała presja
[21:08:34] <Iwona> ndd
[21:09:16] <Joanna> to jest w sumie dobra dyskusja na CP mi sie wydaje
[21:09:26] <Joanna> moze tam sa chetni, tylko im trzeba pomoc z review czy czyms
[21:09:35] <Joanna> przeciez jedna osoba juz zaczela, bodajze Jarek to byl
[21:09:47] <Joanna> pytania do Iwony ?
[21:10:19] <Joanna> ktos jeszcze chcialby cos dodac ?
[21:10:25] <Iwona> Sara: ustalałaś jakieś szczegóły z Wojtkiem i Justyną co do spotkania?
[21:10:54] <Sara> Iwona: tak, napisałam do nich i oboje mi odpisali, rozmawiam z nimi w tym tygodniu
[21:10:55] <Joanna> o kims zapomnialam ?
[21:11:07] <Iwona> super
[21:11:33] <Joanna> konczymy