Stand-up:2014-06-16

Z Aviary.pl wiki
Skocz do: nawigacja, szukaj

Adrianer

Zrobione

  • Przygotowanie suite do merga

Plany

  • przetlumaczyc uaktualnione czesci helpa Sm
  • napisać TLT od zera w Pythonie i w oparciu o Silme

Pytania i/lub problemy

  • Help Sm jest teraz co prawda aktualny, ale nowe rzeczy jeszcze nie sa przetlumaczone. Bylbym wdzieczny za pomoc z ta... pomoca, gdyz niestety w najblizszych tygodniach nie bede mial czasu sie za to zabrac. Nieprzetlumaczone teksty znajduja sie w kodzie html plikow tutaj pomiedzy komentarzami < !-- TODO: start localizing --> i < !-- TODO: stop localizing -->.

Hubert

Zrobione

  • Sprawdziłem calendar dla comm-central do 16193:c0d49e4668ce(en-US)/4605:462fff6d840b(pl). Przejrzane wszystkie zmiany (en-US i pl) wrzucone do repozytorium en-US do 2014-05-28 23:59 CET i pl do 2014-06-15 23:59 CET (w pl brakuje wybranych - nie tylko ostatnich - zmian z ostatnich 3 tygodni)
  • Zgłosiłem jednego buga

Plany

  • Spotkanie - c.d.
  • Lightning - jeśli pojawią się brakujące rzeczy

Pytania i/lub problemy

  • Nadal nie mamy zgłoszenia ws. budżetu spotkania

Joasia

Zrobione

  • ciag dalszy mailowania z brianem w sprawie budzetu na spotkanie

Plany

  • umowic sie z brianem na rozmowe

Pytania i/lub problemy

  • bede online,ale away przez pierwsze pare minut

Piecu

Zrobione

  • Byłem zwiedzać hotel na wrześniowe spotkanie

Plany

  • Od 19 czerwca do 6 lipca jadę na urlop, więc nic nie planuję. Pewnie maila co jakiś czas odbiorę

PiotrDrag

Zrobione

  • Drobiazgi.

Plany

  • Jw.

Pytania i/lub problemy

  • Nada.

Sara

Zrobione

  • newsletter o World Cup

Plany

  • newsletter czerwcowy
  • bieżące tłumaczenia

stef

Zrobione

  • bieżące tłumaczenia
  • bieżąca korespondencja
  • trochę błędów
  • migracja do aurory i signoff fx

Pytania i/lub problemy

Witia

Zrobione

  • Brak dokonań

Plany

  • Tłumaczenie Marketplace
  • Sprawdzenie zmian w hg

Zapis spotkania

[21:04:12] <Sara> zaczynajmy
[21:04:17] <Sara> Poprowadzę
[21:04:46] <Sara> hubert
[21:04:50] <hubert> ndd
[21:04:55] Dołącz adriank dołączył do tego kanału (adriank@moz-135F7D33.hitnet.rwth-aachen.de).
[21:04:56] <Sara> sprawy do Huberta?
[21:05:10] <Sara> Joanna
[21:05:19] <Joanna> Brian dzis do mnie odpisal w koncu
[21:05:29] <Joanna> wiec mu wyslalam odpowiedz od razu i sie umowimy na rozmowe (pewnie skype)
[21:05:29] <Sara> \o/
[21:05:33] <Joanna> ktos chcialby dolaczyc ?
[21:05:39] <Sara> hubert?
[21:05:43] <Joanna> hubert: bylbys zaitneresowany wzieciem udzialu ?
[21:05:43] <hubert> zależy kiedy
[21:05:45] <hubert> tak
[21:05:47] <Joanna> ok
[21:05:56] <Joanna> to wezme pod uwage
[21:06:19] <Sara> fajno :)
[21:06:36] <Sara> jakieś jeszcze sprawy do Joasi?
[21:08:03] <Sara> Piecu
[21:09:10] <Sara> Piecu śpi?
[21:09:45] <Sara> PiotrDrag
[21:10:18] <Sara> PiotrDrag też śpi?
[21:10:52] <Piecu> ja ndd :)
[21:11:02] <PiotrDrag> ndd
[21:11:24] <Sara> pytania do Pieca lub Piotra?
[21:12:18] <Sara> no to moja kolej
[21:12:52] <Sara> ja przypominam, że mamy dzisiaj gościa po SU (mam nadzieję), więc jeśli ktoś może zostać, to zapraszam
[21:13:00] <Sara> poza tym ndd
[21:13:01] <adriank> Sara: nie zapomnij o: http://bugs.aviary.pl/show_bug.cgi?id=4903 , http://bugs.aviary.pl/show_bug.cgi?id=4905 oraz http://bugs.aviary.pl/show_bug.cgi?id=4906 ;)
[21:13:04] <Sara> pytania do mnie?
[21:13:11] <Sara> adriank: nie zapomnę!
[21:13:14] <stef> Sara: dlaczego Hubert twierdzi, że w lt brakuje stringów od trzech tygodni?
[21:13:28] <Sara> stef: nie wiem!
[21:13:37] <stef> hubert: ?
[21:14:07] <adriank> stef: przy mergu nic nie brakowalo
[21:14:11] <Sara> możliwe, że czego nie znalazłam, ostatni cykl byłam mocno zabiegana, ale wydawało mi się, że wszystko było dotłumaczone
[21:14:35] <stef> bo chyba było wszystko ok
[21:15:04] <stef> a dashboard pokazuje tylko dwa brakujące w central…
[21:15:19] <stef> dlatego mnie to tak zdziwiło
[21:16:27] <hubert> stef: gdzie tak twierdziłem?
[21:16:36] Dołącz Kinnetik dołączył do tego kanału (justyna.st@moz-A7811447.neoplus.adsl.tpnet.pl).
[21:16:39] <stef> na wiki?
[21:17:03] <hubert> pisałem, że brakuje zmian
[21:17:08] <hubert> nie wiem czy brakuje stringów
[21:17:18] <stef> Przejrzane wszystkie zmiany (en-US i pl) wrzucone do repozytorium en-US do 2014-05-28 23:59 CET i pl do 2014-06-15 23:59 CET (w pl brakuje wybranych - nie tylko ostatnich - zmian z ostatnich 3 tygodni) 
[21:17:28] <hubert> no właśnie
[21:17:40] <stef> w takim razie nie mam pojęcia co masz na myśli
[21:18:16] <stef> czego takiego brakuje w pl?
[21:18:36] <hubert> stef: hie widziałem tego: http://hg.mozilla.org/comm-central/diff/4b8ed969933d/calendar/locales/en-US/chrome/calendar/preferences/alarms.dtd
[21:19:04] Opuść Kinnetik opuścił ten kanał.
[21:19:40] <hubert> tego też nie widziałem: http://hg.mozilla.org/comm-central/diff/b7824bdf5b5d/calendar/locales/en-US/chrome/lightning/lightning.dtd
[21:20:04] <hubert> to jest hie zrobione: http://hg.mozilla.org/comm-central/diff/c0d49e4668ce/calendar/locales/en-US/chrome/calendar/calendar-event-dialog.dtd (zgłosiłem bugs)
[21:20:21] <hubert> tyle
[21:20:32] <stef> ok
[21:20:59] <Sara> czyli
[21:21:06] <Sara> bugi na brakujące zmiany są zgłoszone?
[21:21:11] <hubert> nie
[21:21:22] <hubert> bug dotyczy źle zrobionej zmiany
[21:21:33] <stef> hubert: zgłaszaj proszę na bap takie rzeczy jak widzisz, że robi się poślizg
[21:21:39] <stef> w sensie pominięte
[21:21:57] <hubert> na każdą zmianę w en-US mam zgłaszać?
[21:22:05] <stef> i przypisuj do Sary
[21:22:24] <stef> jeśli po dajmy na to dwóch tygodniach jej nie ma to tak
[21:22:45] <hubert> nadmierna biurokracja IMHO, ale ok
[21:22:48] <hubert> tak będę robił
[21:23:01] <stef> łatwiej będzie Sarze zrozumieć dlaczego nie odwalamy maniany
[21:23:36] <stef> hubert: jak zauważysz, to nie ma być biurokracja a wdrażanie Sary
[21:24:59] <Sara> no ja będę wdzięczna
[21:25:02] <Sara> dobra, jedźmy dalej
[21:25:15] <Sara> stef
[21:25:25] <stef> ndd
[21:25:30] <Sara> pytania do stefa?
[21:26:34] <Sara> Witia
[21:26:54] <Witia> Nie mam spraw.
[21:26:55] Dołącz Kinnetik dołączył do tego kanału (justyna.st@moz-A7811447.neoplus.adsl.tpnet.pl).
[21:28:15] <Sara> sprawy do Witii?
[21:28:50] <Sara> no to wracam do początku: adriank
[21:28:56] <adriank> ndd
[21:29:18] <Sara> sprawy do Adriana?
[21:29:51] <Sara> O kimś zapomniałam? Ktoś chciałby coś dodać?
[21:30:51] <Sara> No to konczymy