Stand-up:2014-06-23

Z Aviary.pl wiki
Skocz do: nawigacja, szukaj

Hubert

Zrobione

  • Sprawdziłem calendar dla comm-central do 16340:b7824bdf5b5d(en-US)/4605:462fff6d840b(pl). Przejrzane wszystkie zmiany (en-US i pl) wrzucone do repozytorium en-US do 2014-06-23 19:00 CET (w pl brakuje wybranych - nie tylko ostatnich - zmian z ostatnich 3 tygodni)
  • Zgłosiłem dwa bugi

Plany

  • Spotkanie - c.d.
  • Lightning - jeśli pojawią się brakujące rzeczy

Pytania i/lub problemy

  • Słabo widzę finansowanie naszej rocznicy przez Mozillę - takie wrażenie odniosłem po rozmowie z Brianem. Ale może to tylko wrażenie.
  • Nic nie poprawiło się w komunikacji z zarządem (odnośnie organizacji spotkania) - nadal moje maile są ignorowane. Jeśli to się nie zmieni, zarząd będzie musiał sam dokończyć organizację.

Joasia

Zrobione

  • udalo sie dopasc briana online w sprawie budzetu, porozmawialismy sobie dzis rano

Plany

  • stworzyc strone naszego spotkania na wiki Reps
  • wyslac maila z prosba o feedback i pomoc w agendzie i metrykach do zespolu

Pytania i/lub problemy

  • w pracyyy

Patryk

Zrobione

  • Reanimacja forum MyfirefoxOS
  • Powrót na gałąź 2.0 Firefox OS

Plany

  • Testy FxOs
  • Reanimacja całego MyFirefoxOS
  • Reanimacja SM

Pytania i/lub problemy

  • ...

PiotrDrag

Zrobione

  • Za prośbą Sary napisałem maila do Pawła po głosowaniu. (Mam nadzieję, że już wszystko będzie w porządku.) Pawle, witaj w zespole!

Plany

  • -

Pytania i/lub problemy

  • Nada.

stef

Zrobione

  • bieżące tłumaczenia
  • bieżąca korespondencja
  • trochę błędów

Pytania i/lub problemy

Witia

Zrobione

  • Sprawdzanie zmian w hg pod kątem językowym, zgłoszony bug
  • Tłumaczenie Marketplace

Plany

  • Sprawdzanie zmian w repozytoriach
  • Tłumaczenie Marketplace

Zapis spotkania

[21:01:54] <Joanna> zaczynamy
[21:02:11] <Joanna> hubert sie wpisal, ale go nie ma
[21:02:26] <pawel_z> cześć :)
[21:02:43] <Joanna> stef: hubert mowi, ze nadal jego maile sa ignorowane przez zarzad
[21:03:01] <stef> no możliwe
[21:03:02] <Witia> pawel_z: Skończymy szybko stand-up i pogadamy :)
[21:03:17] <Witia> Tfu, pwicherski ;)
[21:03:30] <stef> jakby tego nie ujmować, drogie panie nie odpisują…
[21:03:40] <Joanna> zakladam ze chodzi mu o te sprzed zeszlego tygodnia
[21:04:01] <stef> np pewnie o ten kto będzie podpisywał
[21:04:09] <stef> ale ze wszystkimi tak jest
[21:04:17] <stef> nie tylko w sprawie spotkania
[21:04:21] <stef> i nie tylko mailami
[21:04:40] <Joanna> jest nas troje i sie odpowiedzialnosc rozmywa :-/
[21:04:46] <Joanna> kazdy mysli ze inny zrobi, eh
[21:05:04] <Joanna> dobra, to nie na standup rozmowa
[21:05:05] <stef> ja w zarządzie jestem żeby doradzać
[21:05:23] <Joanna> to teraz ja
[21:05:23] <stef> Sara żeby podejmować ostateczne decyzje
[21:05:32] <Joanna> udalo sie nam dzis porozmawiac z brianem
[21:05:39] <stef> :)
[21:05:40] <Joanna> budzet nie jest niemozliwy, ale bedzie trudno
[21:06:06] <Joanna> bede potrzebowala pomocy reszty zespolu przy skonstruowaniu agenty i metryk
[21:06:24] <Joanna> ja sama nie dam rady
[21:06:56] <Joanna> musimy tez zaczac myslec nad tym jak znalezc nielokalizatorow, ale to na rekrutacje rozmowa :)
[21:07:10] <Joanna> wysle maila dzis wieczorem w sprawie tego budzetu
[21:07:12] <Joanna> pytania do mnie?
[21:07:16] <stef> łojezu
[21:07:43] <Joanna> stef: co ?
[21:08:00] <stef> rekrutacja nie wróży dopsze
[21:08:12] <Joanna> to zespol upadnie i tyle
[21:08:26] <Joanna> albo bedziemy sobie robic mini spotkania z budzetu zespolu lokalizacyjnego
[21:08:37] <Joanna> bo Reps ma inne priorytety i tam sie nie daje
[21:08:43] <Joanna> i bedzie coraz trudniej
[21:09:05] <Joanna> jedziem dalej
[21:09:07] <Joanna> dlugo dlugo nic
[21:09:14] <Joanna> Piotr Drag sie wpisal
[21:09:21] <Joanna> pawel_z: to o Tobie pisze? :)
[21:09:42] <Joanna> cisza :D
[21:09:44] <Joanna> potem znowu nic
[21:09:49] <Joanna> stas sie nie wpisal
[21:09:55] <Joanna> stef
[21:10:05] <stef> ndd
[21:10:08] <Joanna> stef szuka kogos do mailmana
[21:10:23] <stef> właśnie
[21:10:31] <Joanna> nie wiem czu tutaj masz ludzi, ktorzy pomoga
[21:10:37] <stef> taki ładny projekt bez zobowiązań :)
[21:10:39] <Joanna> moze na CP maila ?
[21:10:42] <stef> dlaczego?
[21:10:47] <Joanna> dlaczego nie ?
[21:10:57] <stef> (miałoby ich tu nie być?)
[21:11:02] <Joanna> na ircu masz piec osob na krzyz, nie widze zeby ktos sie zglaszal
[21:11:10] Dołącz Patryk_ dołączył do tego kanału (chatzilla@moz-693F034B.neoplus.adsl.tpnet.pl).
[21:11:15] <pawel_z> Joanna: wybaczcie, na moment się musiałem wyłączyć, nie za bardzo nadążam teraz o czym mowa. Chodzi o tego maila co Piotr Drąg wysłał na community?
[21:11:20] <stef> na cp też można wysłać, ale wymaga dodatkowego czasu ;-)
[21:11:32] <Joanna> to ja moge wyslac teraz, chcesz? :D
[21:11:37] <stef> pawel_z: nie
[21:11:38] <Joanna> pytania do stefa ?
[21:11:43] <stef> Joanna: pewnie!
[21:12:23] <Joanna> to Witia 
[21:12:30] <Witia> Nic do dodania.
[21:13:12] <Joanna> pytania do Witii ?
[21:13:46] <Joanna> Patryk_ sie nie wpisal
[21:13:50] <Joanna> ktos chcialby cos dodac?
[21:13:56] <Joanna> o czyms zapomnialam?
[21:13:56] <Patryk_> już się dopisałem :)
[21:14:01] <Joanna> damn it!
[21:14:06] <Joanna> to Patryk_ 
[21:14:10] <Patryk_> ndd :)
[21:14:23] <Joanna> pytania do Patryka ?
[21:14:27] <Joanna> bdb z reanimacja forum :)
[21:14:38] <Joanna> Patryk_: a na mozillapl.org nie chcialbys podreanimowac forum? :D
[21:14:42] <Joanna> ktos cos jeszcze chcialby ?
[21:14:48] <Joanna> konczymy