Stand-up:2014-07-21

Z Aviary.pl wiki
Skocz do: nawigacja, szukaj

Gandalf

Zrobione

  • proofread artu o Fx 31
  • sprobowalem przeniesc fx.pl do Mozilli - nazwa.pl nie wyslala mi kodu autoryzacji.
  • dalsze czyszczenie mojego konta na dreamhost

Plany

  • ponowic probe z firefox.pl
  • uporzadkowac svn.aviary.pl i usunac

Pytania i/lub problemy

  • ...

Hubert

Zrobione

  • Sprawdziłem calendar dla comm-central do 16340:b7824bdf5b5d(en-US)/4605:462fff6d840b(pl). Przejrzane wszystkie zmiany (en-US i pl) wrzucone do repozytorium en-US do 2014-07-21 18:00 CEST (nic się nie zmieniło od kilku tygodni, nadal brakuje zmian w pl)

Plany

  • Lightning - jeśli pojawią się brakujące rzeczy

Pytania i/lub problemy

  • Brak

pawel_z

Zrobione

  • Rozpoczęcie tłumaczenia programu longomatch.

Plany

  • Zakończenie tłumaczenia nie później niż za dwa tygodnie.

Pytania i/lub problemy

  • Brak.

Piecu

Zrobione

  • Sprawdzone dwa wpisy od Lewisa (w tym jeden „na wczoraj”)

Plany

  • Muszę ze stefem o hg pogadać…

Pytania i/lub problemy

PiotrDrag

Zrobione

  • Nic szczególnego.

Plany

  • Jw.

Pytania i/lub problemy

  • Nada.

Sara

Zrobione

  • Fennec gotowy do merge'a

Plany

  • przygotować Thunderbirda do merge'a
  • zając się zaleglymi mailami

Pytania i/lub problemy

  • nie będzie mnie na su

stef

Zrobione

  • bieżące tłumaczenia
  • bieżąca korespondencja
  • trochę błędów
  • zrewidowałem listę kierowników i osoby domyślnie przypisywane na bap
  • napisałem na cp@ o Sarze przejmującej tb+lt
  • uaktualniłem (ile mogłem) https://wiki.mozilla.org/L10n:Teams:pl
    • prośba, aby każdy rzucił na to okiem i uzupełnił/poprawił
      • jeśli komuś się nie chce mogę to zrobić za niego ale potrzebuję informacji czym

Pytania i/lub problemy

Witia

Zrobione

  • Sprawdzanie zmian w repozytoriach
  • Zgłoszony bug do toolkit
  • Tłumaczenie Marketplace

Plany

  • Sprawdzanie zmian w repozytoriach
  • Tłumaczenie Marketplace

Zapis spotkania

[21:00]  <hubert> zaczynamy
[21:00]  <hubert> gandalf
[21:00]  <gandalf> ndd :)
[21:00]  <hubert> pytania?
[21:00]  <hubert> nie widzę
[21:00]  <hubert> to ja teraz
[21:01]  <hubert> nie widzę, żeby cokolwiek działo się w Lightningu
[21:01]  <hubert> Sara?
[21:01]  <hubert> pytania do mnie?
[21:01]  * stef (stef@moz-F1ADE81D.dynamic.chello.pl) has joined #aviarypl
[21:01]  * ChanServ gives channel operator status to stef
[21:01]  <Piecu> sary nie ma
[21:01]  <hubert> Piecu: ale przeczyta zapis stand-upu
[21:02]  <hubert> no to Piecu teraz :)
[21:02]  <Piecu> ja tylko proszę o zerknięcie na bap 4475
[21:02]  <Piecu> i dzięki stefowi za podbicie buga o tb
[21:02]  <hubert> Piecu: widziałem buga i nie wiem dlaczego nam przeszkadzają opcje
[21:02]  * pawel_z (chatzilla@moz-191F79A3.play-internet.pl) has joined #aviarypl
[21:02]  <pawel_z> hej :)
[21:03]  <Piecu> ja też nie wiem czemu nam przeszkadzają odblokowane opcje :)
[21:03]  <hubert> pytania od/do stefa?
[21:03]  <hubert> tfu
[21:03]  <hubert> od Piecu
[21:03]  <hubert> już wybiegam do przodu :)
[21:03]  <stef> jest napisane w bugu, wystarczy przeczytać
[21:04]  <hubert> stef: czytałem i nie dostrzegam problemu
[21:04]  <hubert> ale to hie na stand-up dyskusja
[21:04]  <Piecu> przenieśmy dyskusję do buga, a nie zalewajmy su
[21:04]  <hubert> PiotrDrag
[21:04]  <PiotrDrag> ndd
[21:05]  <hubert> PiotrDrag: co oznacza „nic szczególnego”?
[21:05]  <PiotrDrag> hubert: kilka commitów z małymi aktualizacjami tłumaczeń, kilka z poprawkami do po/POTFILES.in
[21:06]  <hubert> aa
[21:06]  <hubert> ja bym chętnie takie rzeczy czytał, mnie to ciekawi
[21:06]  <PiotrDrag> no to masz załatwione od przyszłego tygodnia :)
[21:06]  <hubert> nic szczególnego nie mówi mi nic szczególnego :)
[21:06]  <hubert> Sara się wpisała
[21:06]  <hubert> stef
[21:07]  <stef> to co na wiki
[21:07]  <stef> czyli głównie prośba o uzupełnienie https://wiki.mozilla.org/L10n:Teams:pl
[21:07]  <Piecu> odpisałem na jedno
[21:07]  <hubert> stef: na stronie zespołu były kiedyś maile do mnie
[21:07]  <hubert> nie wiem czemu zniknęły
[21:08]  <hubert> a co do calendar
[21:09]  <hubert> mam wrażenie, że Sara ani tego nie tłumaczy, ani nie zajmuje się tym projektem
[21:09]  <hubert> Witia
[21:10]  <Witia> Nie mam spraw.
[21:10]  <hubert> pytania?
[21:11]  <hubert> pawel_z
[21:11]  <hubert> pawel_z: nie wpisałeś planów na najbliższy tydzień
[21:12]  <PiotrDrag> już jest :D
[21:12]  <hubert> teraz lepiej :)
[21:12]  <pawel_z> wiem, wiem, wybaczcie, trochę jestem zakręcony
[21:12]  <hubert> pytania?
[21:12]  <pawel_z> ja nie mam żadnych pytań, ani nic do dodania :)
[21:12]  <hubert> stas się nie wpisał
[21:12]  <hubert> kogoś pominąłem?
[21:13]  <hubert> ktoś ma coś jeszcze do dodania?
[21:14]  <hubert> kończymy