Stand-up:2014-07-28

Z Aviary.pl wiki
Skocz do: nawigacja, szukaj

Hubert

Zrobione

  • Sprawdziłem calendar dla comm-central do 16340:b7824bdf5b5d(en-US)/4605:462fff6d840b(pl). Przejrzane wszystkie zmiany (en-US i pl) wrzucone do repozytorium en-US do 2014-07-21 19:00 CEST (nic się nie zmieniło od kilku miesięcy, nadal brakuje zmian w pl)
  • Rozszerzyłem bota do stand-upów, teraz można podać również datę „do” (zmiany nie są jeszcze publicznie dostępne)
    • Czy bot zlicza również na podstawie logów, kto brał udział w stund-upie na IRC-u, czy tylko wpisy na wiki? Witia (dyskusja) 19:53, 28 lip 2014 (CEST)
      • Zawsze zliczane były tylko wpisy na wiki (nawet zanim powstał bot), bo te są obowiązkowe, obecność na IRC-u już nie --Hubert (dyskusja) 21:00, 28 lip 2014 (CEST)

Plany

  • Lightning - jeśli pojawią się brakujące rzeczy

Pytania i/lub problemy

  • Brak

Joasia

Zrobione

  • nic, brak czasu

Plany

  • brak czasu

Pytania i/lub problemy

  • permanentny brak czasu

pawel_z

Zrobione

Część programu LongoMatch przetłumaczona.

Plany

Dalsze tłumaczenie programu LongoMatch.

Pytania i/lub problemy

Będę miał opóźnienie z przyczyn ode mnie niezależnych. Pierwotnie tłumaczenie miało być gotowe na przyszły tydzień, ale w tym tygodniu trudno mi będzie znaleźć trochę wolnego czasu. Przyszły tydzień za to wygląda dużo lepiej i wtedy już coś ruszę.

Piecu

Zrobione

  • Byłem na spotkaniu zarządu
  • Maile jakieś

Plany

  • hg cały czas w planach…

PiotrDrag

Zrobione

Plany

  • Nic szczególnego, czyli pewnie jak wyżej.

Pytania i/lub problemy

  • Mogę być zajęty w czasie stand-upu.

stef

Zrobione

  • bieżące tłumaczenia
  • bieżąca korespondencja
  • trochę błędów
  • odszedłem z zarządu

Pytania i/lub problemy

Witia

Zrobione

  • Sprawdzanie zmian w central
  • Zgłoszone bugi do Fx
  • Tłumaczenie i korekta postów społecznościowych
  • Korekta newslettera

Plany

  • Tłumaczenie Marketplace
  • Sprawdzanie zmian w repozytoriach

Zapis spotkania

[21:00:53] <stef> ok, zaczynamy
[21:01:15] <stef> gandalf się nie wpisał
[21:01:19] <stef> no to Hubert
[21:01:23] <hubert> ndd
[21:01:24] <stef> pytania od/do?
[21:01:28] <hubert> Witia: odpowiedź na wiki
[21:02:01] <stef> no to dalej
[21:02:11] <stef> Joasia się wpisała ale jest w pracy
[21:02:13] <Joanna> ndd
[21:02:18] <stef> niemniej pytania od/do
[21:02:28] <stef> (widać nie tak bardzo zajęta :)
[21:02:37] <Joanna> no akurat siedze przy biurku i jem :)
[21:02:44] <Joanna> ale zawsze ktos moze podejsc :)
[21:02:46] <Joanna> roznie to bywa
[21:03:24] <stef> skoro nie, to pawel_z 
[21:03:31] <stef> pytania od/do
[21:03:33] <stef> ?
[21:03:52] <pawel_z> ndd
[21:03:56] <hubert> o co chodzi z tym LongoMatch?
[21:04:17] <pawel_z> w jakim sensie? :)
[21:04:31] <hubert> co my many z tym wspólnego?
[21:05:02] <PiotrDrag> hubert: to program z gnome-extras
[21:05:08] <hubert> aaa
[21:05:11] <pawel_z> no jest częścią gnome-extras
[21:05:15] <hubert> teraz rozumiem
[21:05:15] <hubert> ok
[21:05:16] <pawel_z> no właśnie
[21:06:03] <stef> ok, zatem teraz Piecu, pytania?
[21:06:08] <Piecu> ndd
[21:06:24] <Piecu> stef: będziesz po SU chwilę?
[21:06:31] <stef> tak
[21:06:33] <hubert> Piecu: było spotkanie zarządu?
[21:06:49] <Piecu> hubert: było, ale to nie do mnie pytanie chyba :)
[21:06:54] <hubert> zaciekawiło mnie to, bo na etherpadzie nie widziałem niczego
[21:07:02] <hubert> Piecu: ale od Ciebie się dowiedziałem :)
[21:07:20] <Piecu> hubert: → zarząd
[21:07:35] <stef> na etherpadzie nic się nie działo…
[21:07:37] <hubert> Joanna?
[21:07:44] <hubert> aa
[21:07:45] <hubert> ok
[21:07:59] <hubert> rozumiem, że nie zawsze coś notujecie
[21:08:00] <hubert> ok
[21:08:02] <Joanna> nie bylo notatek na etherpacie
[21:08:05] <Joanna> dzie*
[21:08:09] <Joanna> nie umiem pisac dzis
[21:08:57] <stef> możemy chyba dalej
[21:09:34] <stef> następny wpisany to PiotrDrag (wygląda, że się napracował) - pytania?
[21:09:37] <hubert> PiotrDrag: dzięki, wiesz za co :)
[21:09:56] <PiotrDrag> ndd
[21:10:09] <pawel_z> co dla mnie oznaczają te poprawki w longomatch?
[21:10:24] <pawel_z> muszę je jakoś uwzględnić teraz, zanim będę dalej tłumaczył?
[21:10:27] <PiotrDrag> (więcej się napracowałem nad raportem z pracy niż samą pracą)
[21:10:43] <PiotrDrag> pawel_z: w zasadzie dobrze by było je zsynchronizować z nowym templatem
[21:10:50] <PiotrDrag> pawel_z: na privię ci powiem co i jak
[21:11:04] <pawel_z> PiotrDrag: ok, dzięki :)
[21:11:33] <stef> stas się nie wpisał czyli moja kolej
[21:11:39] <stef> pytania do mnie?
[21:11:52] <hubert> stef: odpiszesz na maila Sary (zarząd i komisja rewizyjna może wie co tam się dzieje, ale inni niekoniecznie)?
[21:12:23] <stef> nie planowałem ale oczywiście mogę
[21:13:06] <stef> jeszcze jakieś pytania?
[21:13:07] <hubert> bo ja np. nie mam pojęcia co zarząd robi, a wy sami widać macie rozbieżne oceny...
[21:13:37] <stef> hubert: odpiszę, w miarę szybko się postaram
[21:14:02] <stef> no to Witia 
[21:14:03] <hubert> thx
[21:14:07] <stef> pytania od/do
[21:14:08] <stef> ?
[21:14:14] <Witia> Nie mam innych spraw
[21:14:18] <stef> dzięki za zgłoszenia na bap!
[21:14:20] <stef> :)
[21:15:14] <stef> kogoś pominęłem, ktoś chciałby coś dodać?
[21:15:52] <stef> zatem kończymy