Przejdź do:

Kwietniowe spotkanie Aviary.pl

W kwietniu, jak co pół roku, zespół Aviary.pl spotkał się, aby omówić minione pół roku i zrobić plany na kolejne sześć miesięcy. Tym razem zagościliśmy w Łodzi.

Na spotkaniu uzgodniliśmy, że najważniejsza jest dla nas rekrutacja nowych osób do zespołu – potrzebujemy tłumaczy i testerów, zarówno językowych, jak i technicznych. Mamy nadzieję, że pomoże nam w tym Iwona, nowa członkini naszego zespołu, która zajmować się będzie właśnie kontaktem z ludźmi chętnymi do współpracy z nami.

Wybraliśmy też nowy zarząd i komisję rewizyjną. Szefową zarządu została Sara Prussak, która do pomocy zaprosiła Joannę Mazgaj, poprzednią szefową, oraz Stefana Plewako, który do tej pory zajmował się administracją w naszym zespole. Komisji rewizyjnej przewodzi Bartosz Piec, do tej pory jeden z członków zarządu zespołu, a pomagać mu będą Adrian Kalla i Wojciech Szczęsny. Wszystkim życzymy powodzenia i gratulujemy!

Poza tym sprawdziliśmy stan naszych projektów, rozwiązaliśmy kilka starych błędów i zintegrowaliśmy się przy grach komputerowych, towarzyskich, planszowych i karcianych.

Więcej dokładnych relacji z naszego spotkania wraz ze zdjęciami znajdziecie na jego stronie na naszej wiki.